Pristatytas naujos kartos „Lexus RX“

Lapkričio mėnesį vykusioje Los Andželo automobilių parodoje „Lexus“ pristatė naujos kartos RX visureigį, tačiau šio modelio išvaizdos atnaujinimas buvo toks subtilus, kad gatvėje naują modelį atskirti nebus lengva. Visureigio bazė pailgėjo 2,5 cm, o bendrasis ilgis pasiekė 477 cm. Automobilis praplatėjo 4 cm ir paaukštėjo 1 cm. RX350 variklio galia išaugo 5 AG iki 275 AG, o hibridinį RX400h pakeitė 27 AG galingesnis RX450h, turintis ne 3,3 ltr., o 3,5 ltr. V-6 (295 AG) agregatą, veikiantį pagal Atkinsono degimo ciklą, kuomet įsiurbimo vožtuvai uždaromi kiek vėliau siekiant sumažinti degalų sąnaudas bei CO2 emisijas. Be to, dabar RX350 vietoje penkių laipsnių „automato“ turės šešių laipsnių sekvencinę pavarų dėžę.

“Lexus RX”

Gamintojas tvirtina, kad į RX įdiegta išmetamųjų dujų šilumos panaudojimo sistema leidžia greičiau pasiekti variklio darbinę temperatūrą. Be to, galinė „MacPherson“ tipo pakaba buvo pakeista į labiau įprastą daugiasvirtę, dėl to pagerėjo visureigio valdymas ir šiek tiek išaugo keliamoji galia. „Toyota Motor“ tvirtina patobulinusi ir priekinę pakabą bei 17 colių dydžio ratus pakeitusi 18 colių ratais.

“Lexus RX”

Nors JAV rinkoje šio modelio pozicijos gana tvirtos, dėl dyzelinio variklio nebuvimo ir mažų individualizavimo galimybių Europoje jam sunkiai sekasi varžytis su BMW X5 ir „Mercedes-Benz ML“: „JATO Dynamics“ duomenimis, per pirmus devynis šių metų mėnesius Europoje buvo parduoti 9,126 „Lexus RX“, BMW X5 pardavimai siekė 40,017 vnt., o „Mercedes-Benz ML“ – 30,427 vnt. Lietuvoje naujasis „Lexus RX“ turėtų pasirodyti 2009 m. balandžio mėnesį.

Gruodis 12, 2008   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: