Pristatytas naujasis „Ford C-Max“

„Ford Motor“ tikisi, kad dėl aptakesnės formos ir naujų technologijų Frankfurto automobilių parodoje pristatytas naujos kartos „C-Max“ modelis sulauks daugiau pirkėjų dėmesio. „C-Max“ išvaizda primena kovo mėnesį Ženevos parodoje pristatytą „Iosis Max“ koncepcinį modelį, iškurio serijinės gamybos automobilis perėmė galinėje dalyje žemėjančią stogo liniją, dėl kurios naujasis modelis atrodo sportiškesnis.

„C-Max“ yra pirmasis „Ford“ modelis, sukurtas naujos pasaulinės C segmento platformos pagrindu. Be įprastinės penkių vietų versijos pirkėjai galės rinktis ir septynvietį „Grand C-Max“ modelį, kuris nuo savo mažesniojo „brolio“ skiriasi stumdomomis galinėmis durimis ir erdvesniu salonu. Gamintojas skelbia, kad naujos kartos „C-Max“ didžiosiose Europos rinkose pasirodys maždaug po metų, o 2011 m. pabaigoje planuojama septynvietį „Grand C-Max“ pasiūlyti ir JAV pirkėjams.

“Ford C-Max” penkių ir septynių vietų modeliai

Naujasis „C-Max“ turės 1,6 ltr. tiesioginio įpurškimo benzininį variklį, pusiau automatinę lygiagretaus parkavimo sistemą, o taip pat sistemą, įspėjančią apie vadinamojoje „akloje“ zonoje esančius automobilius.

Lapkritis 12, 2009   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: