Priešpradedant prekybą Vakarų Europoje, „Logan“ turi būti patobulintas

„Renault“ padalinio Rumunijoje „Dacia“ gaminamas pigus modelis „Logan“ turės būti gerokai patobulintas priešpristatant jį Vakarų Europos rinkai. Vakarų Europai skirta versija turės kitokią pakabą, stabdžius, padangas bei sutvirtintas dureles.

„Renault“ atliktuose daužymo testuose buvo atskleista keletas rimtų „Logan“ trūkumų, kurie turėtų būti išspręsti iki automobilį klasifikuos Vokietijos draudikų asociacija. „Renault“ atstovas teigė manąs, kad „Logan“ bus patobulintas ir įvykdys vadinamąjį „Dannerio testą“ – smūgį į priekinę ir galinę automobilio dalis važiuojant 15 km/val. greičiu.

Jei „Logan“ nebus patobulintas, Vokietijoje jis gali būti priskirtas net 28 draudimo kategorijai, o tai reiškia, kad „Logan“ draudimas kainuotų panašiai kaip ir „Porsche 911“.

“Renault/Dacia Logan”

„Renault“ atstovas taip pat patvirtino, kad eksportui skirtos „Logan“ versijos bus atsparesnės smūgiui, o automobilio pakaba ir padangos bus pritaikytos geresniems Vakarų Europos keliams. Visi patobulinimai turi būti baigti iki birželio 16 d., nes tądien „Logan“ bus pristatytas Vokietijos, Prancūzijos ir Ispanijos pirkėjams.

Vokietijos „Renault“ dilerių komitetui buvo pranešta, kad standartinė „Logan“ marža visoje Europoje bus 5%. Nemažai Vakarų Europos dilerių jau pradėjo patys importuoti „Logan“ išVengrijos bei Čekijos. Tokie „Logan“ kainuoja nuo 6,650 eurų (22,961 Lt).

“Renault/Dacia Logan”

Vis dėlto išCentrinės Europos importuoti „Logan“ neatitinka vakarietiškų saugumo reikalavimų. Nusipirkęs keletą automobilių ir atlikęs savo testus tuo akivaizdžiai įsitikino ir senas „Renault“ varžovas „Opel“.

Tuo tarpu oficialusis „Renault“ importuotojas į Vokietiją šiemet tikisi parduoti 3 tūkst. „Logan“. Bazinis modelis su 1,4 ltr. (75 AG) benzininiu varikliu kainuos nuo 7,250 eurų (25,033 Lt), o 90 AG jėgaine aprūpinta brangiausia versija „Laureate“ atsieis 8,700 eurų (30,039 Lt).
Reaguodami į „Logan“ pasirodymą, konkurentai skuba pasiūlyti pigesnes savo modelių versijas.

Kovas 31, 2005   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: