Pradėjo veikti „Ford Motor“ gamykla Rumunijoje

„Ford Motor“ Europos padalinys pranešė, kad nuo naujos gamyklos Craiovos mieste Rumunijoje konvejerio nuriedėjo pirmasis „Transit Connect“ furgonas. Vėliau čia žadama gaminti ir naują mažą automobilį. „Ford of Europe“ šefas Johnas Flemingas teigė, kad gamintojas laikosi pažado modernizuoti Craiovos gamyklą. Buvusią „Daewoo“ gamyklą Rumunijoje „Ford Motor“ įsigijo 2008 m. kovą.

J.Flemingas pastebėjo, kad netrukus šioje gamykloje bus gaminamas ir naujas nedidelis automobilis, bet tai bus ne „Ka“ ir ne „Fiesta“. Žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad Craiovoje „Ford Motor“ gali gaminti mažo vienatūrio „Fusion“ įpėdinį, kuris galbūt vadinsis „B-Max“. Čia taip pat bus gaminami ir mažo darbinio tūrio benzininiai turbininiai tiesioginio įpurškimo agregatai „EcoBoost“. Tiesa, gamintojas kol kas neatskleidžia, kada planuojama pradėti šių variklių ir naujo mažo automobilio gamybą.

“Ford Transit Connect”

Pilnu pajėgumu veikdama Craiovos gamykla per metus galės pagaminti 300 tūkst. automobilių ir tiek pat variklių. Čia dirbs apie 7 tūkst. žmonių. Pirmąjį „Transit Connect“ gamintojas padovanojo Craiovos ligoninei, kur jis bus naudojamas bendruomenės reikmėms. „Ford Motor“ planuoja, kad vidutinės trukmės laikotarpiu dauguma Craiovoje pagamintų „Transit Connect“ bus eksportuojami, daugiausiai į Centrinės ir Rytų Europos šalis.

Lapkritis 23, 2009   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: