Prabangių automobilių gamintojai tikisi išvengti nuosmukio

Prabangių automobilių gamintojai „Rolls-Royce“ bei „Maserati“ tikisi, kad jiems šiemet pavyks išvengti pardavimų smukimo, su kuriuo dabar susiduria daugelis gamintojų. „Rolls-Royce“ viliasi, kad šių metų pardavimai bus panašūs kaip ir praeitų, tuo tarpu 2010 m. atsigaunant ekonomikai ir pristačius mažesnį modelį tikimasi, kad pardavimai gali padvigubėti. BMW grupės valdomo „Rolls-Royce“ pardavimų ir rinkodaros vadovas Graeme,as Grieve,as mano, kad kitąmet pardavimai išaugs nuo 50% iki 100%.

“Rolls-Royce 200EX / RR4″ koncepcinis modelis

„Rolls-Royce“ vadovas Tomas Purvesas taip pat tvirtino, kad 2010 m. pasirodžius mažesniam modeliui metiniai pardavimai galėtų pasiekti 3 tūkst. vnt. Vadovas nepatikslino, kada tikimasi pasiekti tokį pardavimų lygį. Mažesnis „Rolls-Royce“ modelis kol kas žinomas RR4 arba 200EX vardais, jis rinkoje turėtų pasirodyti kitų metų pirmąjį ketvirtį.

„Rolls-Royce“ pasauliniai pardavimai pernai išaugo 20% iki 1,212 vnt. ir G.Grieve,as pastebėjo, kad nepaisant ūkio krizės pirmąjį šių metų ketvirtį pardavimai liko stabilūs.

“Maserati GranTurismo”

Tuo tarpu „Fiat“ grupės valdomai prabangiai „Maserati“ markei pirmąjį ketvirtį sekėsi prasčiau – jos pardavimai smuko apie 30% – tačiau tikimasi, kad bendras šių metų rezultatas bus ne blogesnis nei pernai. Praeitais metais „Maserati“ pardavė 7,353 automobilius. Tikimasi, kad šiemet pardavimų apimtis pavyks išsaugoti dėl „GranTurismo“ kupė versijos su automatine šešių laipsnių greičių dėže bei „GranTurismo“ kabrioleto debiuto.

Prabangių automobilių rinkai taip pat atsiliepia ūkio krizė, nes nuo jos nukenčia daug labai turtingų žmonių. „Forbes“ pranešė, jog milijardierių skaičius per metus sumažėjo nuo 1,125 iki 793 žmonių, o jų vidutinis turtas smuko 23% iki 3 mlrd. dolerių (7,6 mlrd. Lt).

Gegužė 18, 2009   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Komentarai

  • vairuotojas

    Tegul pasvajoja apie pelningus pardavimus :D

Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: