„Porsche“ vizija – 150 tūkst. automobilių metiniai pardavimai

Naujasis „Porsche“ vadovas Michaelis Machtas interviu Vokietijos laikraščiui „Welt am Sonntag“ teigė, kad bendrovė galėtų per metus parduoti 150 tūkst. automobilių, tačiau norint beveik du kartus padidinti pardavimų apimtis reiktų pasiūlyti naujų modelių. Vadovas mano, kad atsigavus pasaulio ekonomikai „Porsche“ galėtų realizuoti 150 tūkst. automobilių, tačiau to nesitikima pasiekti su dabar turimais keturiais modeliais, nes tokiu atveju tektų smarkiai padidinti jų gamybos apimtis, o dėl to šie automobiliai prarastų savo išskirtinumą. Dėl šios priežasties vienintelė išeitis yra sukurti naujų modelių.

Š iuo metu „Porsche“ savo gamoje turi keturis skirtingus modelius: sportišką kupė bei kabrioletą 911, roadsterį „Boxster“ ir jo kupė versiją „Cayman“, penkių durų hečbeką „Panamera“ ir visureigį „Cayenne“. Preliminariais duomenimis, liepos 31 d. pasibaigusiais finansiniais metais „Porsche“ pardavimų apimtys nusmuko iki maždaug 75 tūkst. vnt.

“Porsche 911 Turbo”

M.Machtas pastebėjo, kad gamintojas intensyviai kuria elektrinį sportišką automobilį, tačiau jo pasirodymo rinkoje dar teks palaukti, nes reikia išspręsti su baterija įveikiamo nuotolio problemą bei pasiekti benzininiam automobiliui artimas valdymo savybes. Vadovas tikisi, kad pirmuosius elektrinius „Porsche“ bus galima išmėginti po 5-10 metų.

Lapkritis 18, 2009   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: