Pokyčiai Volkswagen vadovybėje gali paveikti MAN-Scania sandorį

Pokyčiai didžiausio Europos automobilių gamintojo „Volkswagen“ vadovybėje apsunkins Vokietijos sunkvežimių gamintojo MAN planus perimti konkurento „Scania“ akcijų paketą, nes apie savo pasitraukimą paskelbęs „Volkswagen“ grupės bosas Berndas Pischetsriederis buvo aktyvus šio sandorio rėmėjas. Už „Scania“ akcijas MAN pasiūlė 10,4 mlrd. eurų (35,9 mlrd. Lt).

MAN TGA

Š vedijos holdingo kompanija „Investor“ skelbia padidinusi valdomų „Scania“ akcijų paketą ir pradėjusi derybas su MAN. Vis dėlto šiam gamintojui teks palaukti, kol išaiškės „Volkswagen“ pozicija, nes ši bendrovė yra didžiausias tiek MAN, tiek ir „Scania“ akcininkas. Analitikai mano, kad būtent nesutarimai dėl „Volkswagen“ įsitraukimo į sunkvežimių gamybos verslą galėjo lemti šio gamintojo vadovo atsistatydinimą.

Š altiniai praneša, kad naujoji „Volkswagen“ vadovybė su Martinu Winterkornu priešakyje gali remti MAN ir „Scania“ susijungimą, tačiau jau kitokiomis sąlygomis. Tuo tarpu „Investor“ atstovas spaudai Frederikas Lindgrenas neatmeta galimybės, kad gali įvykti priešingas sandoris, t.y. „Scania“ pateiks pasiūlymą perimti MAN.

Lapkritis 16, 2006   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: