“Nissan” tieks krovininius automobilius “Renault Trucks”

Antras didžiausias Japonijos automobilių gamintojas „Nissan“ pranešė nuo 2007 m. Š vedijos bendrovės „Volvo AB“ valdomam „Renault Trucks“ tieksiąs vidutinio tonažo sunkvežimius. Š ie sunkvežimiai naudos tą pačią platformą kaip ir naujos kartos „Nissan Cabstar“ bei „Atlas“ modeliai ir bus gaminami toje pačioje Avila mieste Ispanijoje esančioje gamykloje.

„Renault Trucks“ šiuos sunkvežimius žymės savo ženkleliu ir taip papildys vidutinio tonažo modelių gamą, kurią dabar sudaro „Master“ ir „Mascott“ modeliai.

„Nissan Cabstar“

„Nissan“ trejų metų strateginiame plane numatė plėtoti komercinių automobilių gamybą. Iki 2008 m. kovo gamintojas tikisi padvigubinti veiklos šiame verslo segmente maržą iki 8%, o pasaulinius pardavimus padidinti 40% iki 434 tūkst. vnt. „Nissan“ komercinių automobilių padalinio vadovas Andrew Palmeris teigė, kad susitarimas su „Renault Trucks“ padės vykdyti gamintojo strategiją. „Nissan“ jau dabar tiekia variklius „Renault Trucks“ vidutinio tonažo sunkvežimiams.

100% „Renault Trucks“ akcijų valdo Š vedijos bendrovė „Volvo AB“ (nepainioti su „Volvo Cars“, kuris priklauso „Ford Motor“). Š iuo metu „Renault Trucks“ su lengvųjų automobilių gamintoju „Renault SA“ sieja tik pavadinimas.

Balandis 21, 2006   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: