Nissan į naują gamyklą Rusijoje investuos 200 mln. dolerių

„Nissan“ pasirašė susitarimą su Rusijos ekonomikos ministerija dėl 200 mln. dolerių (545 mln. Lt) investicijos į naujų automobilių gamyklos statybą Sankt Peterburge. „Nissan“ vadovas Carlosas Ghosnas teigė, jog naujos gamyklos metiniai pajėgumai išpradžių sieks 50 tūkst. automobilių. Anot vadovo, dabar „Nissan“ ir „Renault“ yra vieni stambiausių investuotojų į Rusijos automobilių gamybos sektorių. Pernai Maskvoje atidarytoje gamykloje „Renault“ renka kuklius „Dacia Logan“ automobilius.

„Nissan Murano“

Smarkiai išaugus naftos, dujų ir metalų kainoms, padidėjo ir Rusijos gyventojų pajamos. Dėl to naujų automobilių rinkos augimo tempas šioje šalyje pastaruoju metus siekia net 50%. Pasak C.Ghosno, naujosios gamyklos statyba prasidės kitąmet, o dėl čia gaminsimų modelių gamos „Nissan“ apsispręs 2008 m. Vadovas teigė, kad Rusijoje ketinama gaminti visureigį, sedaną ir galbūt dar vieną modelį.

C.Ghosnas tikino nemanąs, kad Rusijos rinkos augimo tempai gali sulėtėti. Be to, jis patikino, kad „Nissan“ nesirengia uždaryti Vakarų Europoje esančių gamyklų ir perkelti gamybos į Rytus.

Birželis 27, 2006   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: