Nekokybiška detalė „Bosch“ gali kainuoti daugiau, negu manyta

„Bosch“ valdybos pirmininkas Franzas Fehrenbachas „Automotive News Europe“ kongrese Barselonoje (Ispanija) teigė, kad bendrovė yra pasirengusi kompensuoti automobilių gamintojų nuostolius, patirtus dėl nekokybiško aukšto slėgio kuro siurblio, naudojamo bendros magistralės dyzeliniuose varikliuose. Anot F.Fehrenbacho, „Bosch“ vis dar derasi su automobilių gamintojais, tačiau yra pasirengęs sumokėti daugiau nei numatyta jo įsipareigojimuose, nes nekokybiškas komponentas pakenkė kai kurių „Bosch“ klientų įvaizdžiui.

Didžiausio Europoje detalių gamintojo vadovas taip pat apgailestavo, kad automobilių gamintojai viešai įvardija defektų turinčių komponentų tiekėjus. Pasak jo, automobilių detalės kuriamos glaudžiai bendradarbiaujant su automobilių gamintojais, taigi ir kilusias problemas reikėtų spręsti kartu.

Atliekant patvarumo testus paaiškėjo, kad aukšto slėgio kuro siurbliai pernelyg greitai nusidėvi, taigi „Bosch“ iškart nutraukė jų gamybą. Dėl to vasario mėnesį porai dienų sutriko keleto BMW ir „Mercedes-Benz“ modelių gamyba.

F.Fehrenbachas teigė esąs labai nusivylęs dėl šio problemos ir pridūrė, kad kokybė yra pagrindinis „Bosch“ prioritetas. Pasak bendrovės vadovo, iškilus kokiai nors kokybės problemai, „Bosch“ iškart imasi veiksmų.

Gegužė 16, 2005   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: