Naujos kartos „Škoda Superb“ bus prašmatnesnis

„Volkswagen“ grupei priklausantis Čekijos automobilių gamintojas „Škoda“ pranešė, kad naujasis jo flagmanas „Superb“ bus pristatytas 2015 m. vasarį Prahoje, o susipažinti su šiuo modeliu bus galima kovo pradžioje vyksiančioje Ženevos automobilių parodoje. Prekyboje naujasis „Superb“ pasirodys vasarą. Nors konkrečių „Superb“ duomenų gamintojas dar neatskleidžia, skelbiama, jog naujas modelis bus ištaigingesnis už dabartinį ir pasižymės nauja išvaizda, dar erdvesniu salonu, dinamišku valdymu bei aukšta surinkimo kokybe.

„Superb“ pardavimų apimtys nėra didelės. Šiam modeliui pernai teko tik apie 10% visų „Škoda“ pardavimų, tuo tarpu „Octavia“ dalis sudarė apie 40%. Vis dėlto „Superb“ yra svarbus markės įvaizdžio formavimui ir dažnai vertinamas kaip stipri alternatyva „Volkswagen Passat“ modeliui, nes pasižymi mažesne kaina ir erdvesniu salonu bei talpesne bagažine.

“Škoda Superb” eskizas

Naujasis „Superb“ yra sukurtas MQB architektūros pagrindu, kaip ir „Škoda Octavia“ bei neseniai debiutavęs naujos kartos „Volkswagen Passat“. Gamintojas skelbia, kad naujasis „Superb“ į vidutinių automobilių klasę atneš prestižiniams automobiliams būdingų savybių, tačiau pasižymės patrauklia kaina. „Škoda“ vadovas Winfriedas Vahlandas tikina, kad tai bus geriausias kada nors gamintas „Škoda“ automobilis, leisiantis pritraukti naujų pirkėjų tiek iš verslo, tiek iš privataus sektorių. Nuo pirmosios kartos „Superb“ debiuto 2001 m. Čekijos gamintojas pardavė per 700 tūkst. šių automobilių.

Gruodis 31, 2014   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Komentarai

Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: