Nauji modeliai yra gyvybiškai svarbūs “Santana” išlikimui

Vykdydamas savo pertvarkos planą Ispanijos visureigių gamintojas “Santana” pristatė dvi naujo visureigio versijas. “Santana 300″ ir 350 Ispanijos rinkoje debiutavo rugpjūtį, o kitose Europos šalyse – rugsėjo mėnesį. Š ie maži visureigiai yra sukurti 1988-1997 m. gaminto “Suzuki Vitara” pagrindu.

“Santana 300″ ir 350 dizainą šiek tiek pakoregavo “Italdesign Giugiaro”: keturkampiai galiniai žibintai buvo pakeisti apvaliais ir truputėlį padidinti, o priekinės oro įsiurbimo grotelės įkomponuotos į buferį. “Santana 300″ yra trejų durų modelis, o 350 turi penkerias duris. Abu automobiliai komplektuojami su 1,6 ltr. (95 AG) “Suzuki” benzininiu arba 2,0 ltr. (90 AG) “PSA/Peugeot-Citroen” dyzeliniu varikliais.

“Santana 350″

“Santana” rinkodaros vadovas Vicente Martinezas teigė, kad gamintojas planuoja šiemet pagaminti apie tūkstantį naujųjų visureigių. Be 300 ir 350 modelių “Santana” dar gamina “Santana PS10/Anibal”, bei “Suzuki Jimny” ir “Vitara” visureigius. Š is gamintojas priklauso Ispanijos Andaluzijos regiono vyriausybei.

Nauji modeliai yra ypač svarbūs šiai bendrovei, kurios gamybos apimtys šiemet turėtų pasiekti 22,500 vnt. Didžiąją dalį “Santana” produkcijos dabar sudaro “Suzuki” visureigiai, tačiau sutartis su šiuo Japonijos gamintoju baigsis kitų metų birželio mėnesį ir veikiausiai nebus pratęsta.

Gruodis 19, 2005   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: