Naujasis „Volkswagen Golf GTI“: galingiausias išvisų iki šiol

Praeitą mėnesį vykusioje Paryžiaus automobilių parodoje „Volkswagen“ pademonstravo koncepcinį šeštosios kartos „Golf GTI“ modelį, kuris prekyboje turėtų pasirodyti pavasarį. Kaip ir dabartinis modelis, naujasis GTI turės skersai montuojamą keturių cilindrų 2,0 ltr. agregatą su turbina, tačiau jo galia išaugs 10 „arklių“ iki 210 AG. Kiek stebina tai, kad šeštos kartos GTI bus silpnesnis už dabar siūlomą „GTI Edition“, kuris išvysto 230 AG. Gamintojas tikina, kad naujasis GTI su mechanine pavarų dėže iki 100 km/val. įsibėgės per tą patį laiką – 7,2 s, o vidutinės degalų sąnaudos sieks 7,5 ltr./100 km.

Kaip ir anksčiau, priekyje bus montuojama „MacPherson“ tipo, o gale – daugiasvirtė pakaba, tačiau naujasis modelis turės modernų elektronikos valdomą diferencialą, kuris neleis ratams prasisukti. Š i sistema veiks kaip elektroninės stabilumo sistemos dalis ir leis atskirai fiksuoti momento perviršius kiekviename rate.

“Volkswagen Golf GTI”

Nepriekaištingą sukibimą šeštosios kartos GTI užtikrins adaptyvi pakaba, kuri iki šiol nebuvo naudojama GTI modeliuose. Vairuotojai galės rinktis ištrijų pakabos standumo lygių: įprastinio, komfortiško ir sportiško. Pasirinkus pageidaujamą režimą naujoji sistema atitinkamai pakoreguos ir akceleratoriaus elgseną bei vairo stiprintuvo veikimą. Visi šie patobulinimai turėtų užtikrinti, kad GTI puikiai tiks ir kasdienėms kelionėms į darbą bei parduotuvę, ir savaitgaliniams pasilakstymams užmiestyje.

Dėl vis griežtėjančių aplinkos taršos reikalavimų „Volkswagen“ veikiausiai atsisakys „Golf R32“ versijos su V-6 agregatu ir vietoje jos pasiūlys galingesnį GTI variantą GTI-R, kuris turės iš„Audi S3“ pasiskolintą 2,0 ltr. (265 AG) turbininį variklį. Kaip ir dabar, naująjį GTI bus galima įsigyti su mechanine arba dvigubos sankabos automatizuota (DSG) pavarų dėže.

Lapkritis 12, 2008   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Komentarai

  • golf manas

    teko vaziuot, su dsg gti, jausmas nerealus

Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: