Naujasis vadovas jau turi viziją, kaip atgaivinti merdinčią „Alfa Romeo“

Naujasis „Alfa Romeo“ vadovas Luca De Meo žino, kokių veiksmų reikia imtis norint pertvarkyti šią „Fiat“ grupės markę. Anot jo, pirmiausia reikia sugrįžti prie „Alfa Romeo“ ištakų. Vadovas mano, kad šios markės automobiliai turėtų būti mažesni ir galingesni už savo konkurentus bei pasižymėti išskirtiniu dizainu ir geru valdymu. Luca De Meo pripažįsta, kad šiandien šių kriterijų neatitinka nei vienas „Alfa Romeo“ modelis, o pertvarka gali užsitęsti dvejus-trejus metus.

“Alfa Romeo Mi.To”

Netrukus turėtų pasirodyti naujausias šios markės kūrinys – kompaktinis hečbekas „Mi.To“. Vadovas mano, kad pasiekus planuojamus 70-75 tūkst. vnt. šio modelio pardavimus tai galėtų būti pirmasis „Alfa Romeo“ atsigavimo požymis. Luca De Meo laukia išties dideli darbai – Europos automobilių gamintojų asociacijos (ACEA) duomenimis, „Alfa Romeo“ pardavimai Europoje per pirmus penkis šių metų mėnesius smuktelėjo 36% iki labai kuklių 43,108 vnt., tad šią markę aplenkė net sėkme negalinti girtis „Lancia“.

Prie pardavimų smukimo prisidėjo ir pagrindinės „Alfa Romeo“ gamyklos Pomigliano d,Arco mieste modernizavimas. Pomigliano gamykloje, kuri anksčiau susidurdavo su kokybės problemomis, gaminami 149, 159 ir GT modeliai. Pertvarkos metu buvo modernizuojamos surinkimo linijos bei apmokomi darbininkai, o gamyba atnaujinta kovo pradžioje. „Fiat“ apskaičiavimais, dėl gamyklos modernizavimo nebuvo pagaminta 25 tūkst. automobilių bei prarasta 40 mln. eurų (138 mln. Lt) pajamų. Luca De Meo tikisi, kad šiemet pavyks parduoti tiek pat automobilių, kaip ir pernai, t.y. apie 144 tūkst. vnt.

Birželis 19, 2008   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: