Naujasis 5 serijos BMW debiutuos 2010 m. kovą

Pažvelgus į naujos kartos 5 serijos BMW galima spėti, kad, ankstesniojo dizaino šefo Chriso Bangle,o sprendimams sulaukus aršios kritikos, Vokietijos gamintojo palankumas kontraversiškam dizainui kiek sumažėjo. Vis dėlto jis visiškai neišnyko, nors naujas modelis ir neatrodo taip prieštaringai kaip ankstesnis 5 serijos automobilis. Naujasis BMW dizaino vadovas Adrianas van Hooydonkas džiaugiasi, kad pavyko pasiekti optimalų sportiškumo ir elegancijos balansą per toli nenukrypstant nuo tradicinių 5 serijos išvaizdos ypatybių.

5 serijos BMW

Ištiesų naujasis 5 serijos modelis tapo labiau panašus į 7 ir 3 serijų automobilius. Gamintojas tikisi, kad naujo automobilio debiutas leis efektyviau varžytis su „Audi A6“ ir naujos kartos E klasės „Mercedes-Benz“. Kuriant šį modelį buvo naudojamas plieninis kėbulas, tuo tarpu ankstesnis 5 serijos automobilis turėjo išaliuminio sukonstruotą priekinę dalį. Tiesa, aliumininių detalių galima rasti ir naujame 5 serijos modelyje: tai variklio gaubtas, durelės ir priekiniai sparnai. Gamintojas tvirtina, kad automobilio kėbulo standumą pavyko padidinti net 55%.

Manoma, kad 5 serijos modelis turės ir hibridinę versiją, tačiau gamintojas tokių planų dar nepatvirtino. Tikimasi, kad „ActiveHybrid 5“ koncepcinis modelis bus pristatytas kovo mėnesį vyksiančioje Ženevos automobilių parodoje, o prekyboje pasirodys 2011 m. pradžioje.

5 serijos BMW

Kaip ir būtų galima tikėtis, naujasis 5 serijos modelis galės būti užsakomas su tokia modernia įranga kaip lygiagretaus parkavimo asistentas, įspėjimo apie sumažėjusį atstumą iki priekyje esančios kliūties sistema bei įspėjimo apie gresiantį susidūrimą sistema, kuri esant reikalui imasi stabdyti automobilį.

Prekyboje šis modelis pasirodys kitų metų kovą ir kainuos 3-5% daugiau už dabartinį 5 serijos automobilį. Vokietijoje 5 serijos BMW kaina prasidės nuo 39,950 eurų (137,939 Lt.). Š is modelis yra sukurtas 7 serijos architektūros pagrindu ir gaminamas toje pačioje Dingolfingo gamykloje Vokietijoje.

Gruodis 29, 2009   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Komentarai

  • j

    neibandzius nieko nepasakysi,del dizaino reiketu pamatyti gyvai

  • bmw fanas

    is galo taip nekaip atrodo

Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: