Naujasis „Volkswagen“ kabrioletas taikosi į Š iaurės Ameriką

Š iaurės Amerika bus didžiausia naujojo „Volkswagen“ kabrioleto rinka. Portugalijoje veikiančios „Volkswagen“ gamyklos „Autoeuropa“ vadovas Emilio Saenzas teigė, kad per metus planuojama pagaminti apie 45 tūkst. kabrioletų. Į JAV bus eksportuojama trečdalis šio kiekio, 27 tūkst. vnt. yra skirta Europai, o likę iškeliaus į kitas rinkas.

Keturviečio kabrioleto gamyba Portugalijoje prasidės spalio viduryje. Š is automobilis Europoje debiutuos vasarį, o JAV – gegužės mėnesį. Pasak „Volkswagen“ atstovų, naujasis modelis varžysis su „Mercedes-Benz CLK“ ir 3 serijos BMW kabrioletais.

“Volkswagen Concept C”

Europoje „Volkswagen“ kabrioletas bus komplektuojamas su 1,6 ltr. ir 2,0 ltr. benzininiais bei 2,0 ltr. turbodyzeliniu varikliais. JAV šis modelis bus aprūpintas 3,2 ltr. benzininiu agregatu.

„Volkswagen“ kabrioletas yra sukurtas 2004 m. Ženevos automobilių parodoje pristatyto „Concept C“ modelio pagrindu. Jame naudojama prailginta PQ35 platforma. Š is automobilis „Volkswagen“ modelių gamoje užims 2002 m. baigto gaminti „Golf Cabriolet“ vietą.

Rugsėjis 12, 2005   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: