Naujasis „Lexus LS460“ pasižymi technologinėmis naujovėmis

Detroito (JAV) automobilių parodoje debiutavęs „Lexus“ flagmanas LS460 yra pirmasis automobilis su aštuonių laipsnių automatine greičių dėže. Iki šiol šioje srityje pirmavo septynių laipsnių „automatą“ turintis S klasės „Mercedes-Benz“. LS460 bus komplektuojamas su 4,6 ltr. V8 agregatu, kuris derina tiesioginio ir netiesioginio kuro įpurškimo sistemų privalumus. Š io agregato galia siekia 380 AG, o maksimalus sukimo momentas viršija 500 Nm. 100 km/val. greitį naujasis „Lexus“ flagmanas pasiekia maždaug per 5,6 s. Hibridinė šio agregato versija prilygs 6,0 ltr. V12 varikliui, nors kuro sąnaudos bus ne didesnės nei V6 jėgainės.

„Lexus LS460L“

„Lexus LS460“ turės automatinę parkavimo sistemą, kuri be vairuotojo pastangų pastatys automobilį į pardavimo vietą – vairuotojui liks tik laiku nuspausti stabdžius.

Š is modelis yra itin ištaigingas – jo garso sistema turi net 19 garsiakalbių bei kietąjį diską, kuriame gali tilpti apie 4 tūkst. muzikos kūrinių. Be to, galines duris galima uždaryti vienu mygtuko spustelėjimu. Galinės LS460 sėdynės atsilošia net iki 45°, o panorėjus galima atsilenkti specialią kojoms skirtą atramą.

Ant galinių sėdynių įsitaisiusiems keleiviams skirti atskiri DVD ekranai, o klimato kontrolės sistema seks ne tik salono, bet ir keleivių kūno temperatūrą.

Vasaris 13, 2006   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: