Naujasis „Alfa Romeo“ bosas skelbia ambicingus planus

Naujasis „Alfa Romeo“ vadovas Karlas-Heinzas Kalbfellis patvirtino, kad ši sportiška markė rengiasi sugrįžti į JAV rinką, tačiau konkrečios datos nurodyti negalėjo. Pasak jo, JAV rinka yra būtina tokiai markei kaip „Alfa Romeo“, tačiau sugrįžimo data kol kas dar nėra aiški.

K.H.Kalbfellis, kuris „Alfa Romeo“ vadovo pareigas pardėjo eiti sausio 1 d., teigė, kad jo prioritetai yra suburti aukščiausio lygio vadovų komandą, sustiprinti Europos dilerių tinklą ir plėstis Azijoje.

“Alfa Romeo 166″

K.H.Kalbfellis žadėjo iššalies pasikviesti tris-keturis patyrusius specialistus, kurie galėtų išesmės pagerinti „Alfa Romeo“ reikalus. Jis taip pat išreiškė nepasitenkinimą „Alfa Romeo“ dilerių tinklu. Anot vadovo, dabartinės sąlygos leidžia per metus parduoti apie 12 tūkst. „Brera“, tuo tarpu esant geram dilerių tinklui šis skaičius galėtų būti dvigubai didesnis.

„Alfa Romeo“ šefas pranešė, kad bus kuriamas 166 modelio įpėdinis, kol kas vadinamas 169 vardu. Vis dėlto K.H.Kalbfellis atsisakė patikslinti, ar 169 būtų gaminamas „Maserati Quattroporte“, ar „Premium“ platformos pagrindu. „Premium“ platformos pagrindu šiuo metu gaminami naujieji „Alfa Romeo 159“ ir „Brera“ modeliai.

“Alfa Romeo Brera”

K.H.Kalbfellis taip pat teigė norįs, kad „Alfa Romeo“ debiutuotų Kinijos rinkoje ir augtų Japonijoje.

Kovas 30, 2005   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"



Komentarai

  • Ayah

    Saule rašo:Man labai džiugu, kai mano patirtis kažk? ?kvepia. Tai gr?žta agtilaos, nes ?kvepia mane Jei turi galimyb? si?lau apsilankyti pas dietolog?. Taip mesti svor? ir lengviau, ir garantuotai sveikiau. O iki vasaros saugiai numesti 7 kg tikrai realu S?km?s

Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: