„Mini“ vadovas prognozuoja 300 tūkst. vnt. metinius pardavimus

BMW valdomos „Mini“ markės vadovas Wolfgangas Armbrechtas tikisi, kad visureigis „Countryman“ leis artimiausiu metu pasiekti 300 tūkst. vnt. metinius pardavimus. Praeitais metais buvo parduota 216 tūkst. „Mini“, o BMW pareigūnai planuoja, kad per metus pavyks realizuoti apie 40-50 tūkst. „Countryman“, tad jau kitąmet „Mini“ markės pardavimai gali pasiekti 260 tūkst. vnt. Naujasis „Mini“ visureigis bus gaminamas Grazo mieste Austrijoje esančioje „Magna Steyr“ gamykloje.

“Mini Countryman”

W.Armbrechtas mano, kad pirmasis penkiaduris „Mini“ pritrauks naujų pirkėjų. Š is modelis pasižymi visureigiams būdinga aukštesne sėdėsena, gali būti užsakomas su keturių varomų ratų pavara bei yra pirmasis „Mini“ markės automobilis, kurio ilgis viršija 4 m. Europos rinkose „Countryman“ pasirodys rugsėjo mėnesį, o JAV pirkėjai jį galės įsigyti kitų metų pradžioje. Tuo tarpu Azijos rinkose jis debiutuos kitų metų pirmojo ketvirčio pabaigoje. Lietuvoje šis mažas visureigis kainuos nuo 70 tūkst. Lt.

Didžiausia „Mini“ automobilių rinka yra JAV, antroji – Didžioji Britanija, trečioji – Kinija, o ketvirtoji – Vokietija. W.Armbrechtas didelio augimo Vokietijoje šiemet nesitiki, nes pernai šios šalies vyriausybė aktyviai vykdė naujų automobilių pirkimo skatinimo programą. „Mini“ modelių gamą ketinama plėsti ir toliau: 2011 m. pabaigoje ją turėtų papildyti kupė, o 2012 m. – ir roadsteris. Gamintojo planuose galima rasti ir mažą, miestiečiams skirtą „Mini“, kuris būtų pozicionuojamas žemiau „Mini One“, ir netgi vienatūrį.

“Mini Countryman”

Š ių metų pirmojo pusmečio rezultatais „Mini“ vadovas yra patenkintas, nes, anot jo, dabar šios markės gama yra seniausia nuo pat jos atgaivinimo 2001 m. Sausio-birželio mėnesiais „Mini“ pardavimai išaugo 8% iki 109 tūkst. vnt. Kartu su „Countryman“ debiutu gamintojas pristato ir kosmetiškai atnaujintą „Mini“ gamą su platesniu variklių pasirinkimu ir pakoreguota įranga. Atnaujinti „Mini“ turės kitokią oro įsiurbimo angą priekiniame buferyje, naujus LED galinius žibintus bei posūkių indikatorius. Pirkėjams bus siūloma nauja spalvų, garso ir navigacinės aparatūros gama.

Liepa 23, 2010   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: