„Mercedes-Benz GLC“ bus erdvesnis ir modernesnis už savo pirmtaką

Jau netrukus pasirodysiantis „Mercedes-Benz GLC“ visureigis bus erdvesnis ir aptakesnis už savo pirmtaką GLK, kuris pasižymi agresyvia kampuota išvaizda. Skelbiama, jog GLC bus platesnis bei turės ilgesnę ratų bazę, tad jo salone bus daugiau vietos, ir naujasis visureigis galės lengviau varžytis su „Audi Q5“ bei BMW X3. GLC veikiausiai bus pristatytas jau birželio mėnesį, o prekyboje pasirodys rugsėjį.

GLC pavadintas pagal naująją „Mercedes-Benz“ vardų nomenklatūrą: GL dalelytė rodo, kad tai yra visureigis, o C raidė žymi priklausymą C klasei. Dėl to GLC interjeras bei variklių gama turbūt bus labai artimi C klasės sedanui. 2008 m. pasirodęs GLK tapo mažiausiuoju „Mercedes-Benz“ visureigiu ir savo raumeninga išvaizda turėjo rodyti giminingumą legendiniam G klasės modeliui. Tuo tarpu dabar kukliausio „Mercedes-Benz“ visureigio vaidmuo tenka GLA modeliui, tad GLC bus ir didesnis, ir ištaigingesnis už savo pirmtaką.

“Mercedes-Benz GLC Coupe” koncepcinis modelis

Nors GLC išvaizda ir taip bus gerokai glotnesnė nei GLK, naujasis visureigis gali turėti dar dailesnę versiją: „GLC Coupe“, kuri konkuruotų su BMW X4. Tokius ketinimus Vokietijos gamintojas parodė šių metų Šanchajaus automobilių parodoje pristatydamas „GLC Coupe“ koncepcinį modelį.

Gegužė 21, 2015   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Komentarai

Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: