Luca de Meo prisijungs prie „Volkswagen“ grupės rugpjūtį

„Volkswagen“ oficialiai pranešė, kad buvęs „Fiat“ rinkodaros vadovas Luca de Meo „Volkswagen“ grupėje pradės darbuotis rugpjūčio 1 d. De Meo iš„Fiat“ grupės rinkodaros šefo bei „Alfa Romeo“ ir „Abarth“ markių vadovo postų pasitraukė sausio 12 d. aiškindamas naujų profesinių iššūkių ieškojimu. De Meo taps „Volkswagen“ markės asmeninių automobilių padalinio rinkodaros vadovu.

Italijos šaltiniai praneša, kad De Meo darbo sutartyje su „Fiat“ buvo numatyta, jog išėjęs išdarbo jis negali iškart pereiti į konkuruojantį gamintoją. Teigiama, kad De Meo vasaros pabaigoje pakeis dabartinį „Volkswagen“ markės rinkodaros vadovą Jocheną Sengpiehlį. Jis bus pavaldus „Volkswagen“ markės pardavimų, rinkodaros ir popardaviminio aptarnavimo vadovui Christianui Klingleriui, kuris tvirtino tikįs, kad De Meo patirtis ir sugebėjimai sustiprins šią markę.

Luca de Meo

41 metų De Meo suvaidino nemažą vaidmenį atgaivinat „Fiat“ ir užėmė svarbią vietą Sergio Marchionne suburtoje jaunų ir dinamiškų vadovų komandoje. De Meo pavyko išesmės pagerinti „Fiat“ markės padėtį, o 2007 m. rugsėjį jam buvo patikėta rūpintis visos grupės rinkodara. De Meo priskiriami ir nuopelnai dėl mažojo „Fiat 500“ sėkmės.

Pastaruoju metu „Volkswagen“ į savo komandą pasikvietė keletą vadovų italų tikėdamasis, jog jie suteiks žavesio konservatyviems vokiškiems automobiliams. Italas Walteris de, Silva yra visos „Volkswagen“ grupės dizaino šefas, o „Volkswagen“ markės dizaino kūrybos komandai vadovauja jo pasikviestas tautietis Flavio Manzoni.

Gegužė 15, 2009   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: