Kinijos valdžia uždraudė importuoti „Renault“ automobilius

Motyvuodama techninių standartų neatitikimu ir rimta rizika keleivių saugumui Kinijos kokybės priežiūros tarnyba sustabdė kelių „Renault“ modelių importą į šią šalį. Generalinė kokybės priežiūros inspekcijos ir karantino valdyba savo interneto svetainėje paskelbė, jog importo draudimas taikomas „Laguna“, „Scenic“, „Megane“ ir „Megane Coupe-Cabriolet“ modeliams. Valdybos pareiškime teigiama, kad paskutinių patikrinimų metu „Renault“ automobilių siuntos neatitiko šalies privalomų standartų ir atitinkamų techninių reglamentų, be to, buvo rasta saugumo spragų. Š iuo metu Kinija yra didžiausia pasaulio naujų automobilių rinka.

„Renault“ atstovė spaudai teigė esanti nustebinta tokio Kinijos valdžios sprendimo, nes pranešime išvardinti modeliai gaminami Vakarų gamyklose ir jiems taikomi tokie patys standartai kaip ir kitoms rinkoms skirtiems automobiliams. Ji pastebėjo, kad šių modelių kokybė ne kartą buvo įvertina specializuotų spaudos leidinių, o nepriklausomuose „EuroNCAP“ saugumo bandymuose visi įvardinti modeliai gavo po penkias žvaigždutes.

“Renault Laguna”

Kinijos kokybės priežiūros tarnyba nenurodė, kokių konkrečių pažeidimų buvo rasta, tačiau pastebėjo, kad kokybės problemų „Renault“ modeliuose buvo nustatyta ir anksčiau. Ji paragino Prancūzijos gamintoją atidžiai ištirti visus į Kiniją gabenamus automobilius ir užtikrinti šios šalies pirkėjų saugumą. Pasak „Renault“ atstovės spaudai, Kinija kol kas yra labai maža šio gamintojo rinka: pernai čia buvo parduota mažiau nei 900 vnt. automobilių.

Liepa 29, 2009   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: