Kaip „Volkswagen“ patrauklią „Golf“ išvaizdą kūrė

Su kiekviena nauja karta automobiliai paprastai tampa vis ilgesni, aukštesni ir platesni, dėl to jų salonas tampa erdvesnis, tačiau ši erdvė pasiekiama prastesnės išvaizdos sąskaita. Dėl to „Volkswagen“ panaudojo keletą priemonių, kad neseniai debiutavęs septintosios kartos „Golf“ būtų ne tik ilgesnis ir platesnis, bet ir estetiškai patrauklesnis už savo pirmtaką. Pagrindinė sportiškos naujojo „Golf“ išvaizdos priežastis yra sumažintas automobilio aukštis, tačiau gamintojas pažemino ne tik stogo liniją, bet ir maždaug 2,8 cm nuleido automobilio dugną, tad vieta keleivių galvoms iš esmės liko nepakitusi.

“Volkswagen Golf”

Už naujojo „Golf“ dizainą atsakingas Walteris De Silva tvirtina, kad šiame automobilyje jis jau neberanda ką tobulinti. Pasak jo, prie „Golf“ išvaizdos buvo dirbama daugiau kaip du metus. Dėl pagrindinių principų buvo sutarta pačioje pradžioje, o vėliau prasidėjo ilgas, kone maniakiškas kiekvienos detalės tobulinimas.

“Volkswagen Golf”

Pažvelgus į „Golf“ iškart matyti, kad automobilis atrodo santūrus ir neturi jokių bereikalingų pagražinimų ir blizgučių. Walteris De Silva pripažįsta, kad tą pasiekti nebuvo lengva, nes modelio kūrimo metu kas nors vis užsimanydavo jo išvaizdai suteikti „savitumo“, tačiau jis teigia aršiai gynęs šio automobilio dizaino paprastumą.

Spalis 17, 2012   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: