„Jeep Renegade“ taikosi į brangesnių mažų visureigių pirkėjus

Pristatydama naują „Jeep Renegade“ modelį „Chrysler“ grupė ketina įsiveržti į sparčiai augantį mažų visureigių segmentą. Tai pirmasis „Fiat Chrysler Automobiles“ modelis, kurį nuo pat pradžių kartu kūrė „Fiat“ ir „Chrysler“ inžinieriai. Šio mažylio „pusbrolis“ „Fiat“ gamoje bus Paryžiaus automobilių parodoje debiutuojantis 500X modelis. Abu visureigiai bus gaminami toje pačioje Melfi gamykloje Italijoje, tad „Renegade“ taps ir pirmuoju „Jeep“ modeliu, kuris nebus gaminamas JAV. „Jeep“ vadovas Mike’as Manley kiek anksčiau buvo prasitaręs, kad po kelių metų „Renegade“ turėtų būti gaminamas ir Kinijoje bei Brazilijoje.

“Jeep Renegade”

M.Manley tvirtina, kad „Renegade“ yra labai svarbus šiai markei, nes tai yra pirmasis mažas „Jeep“ nuo legendinio „Willys MB“ laikų, o mažų visureigių segmentas yra vienas sparčiausiai augančių rinkoje. M.Manley atkreipia dėmesį, kad pasauliniai mažų visureigių pardavimai šiemet gali sudaryti net 2 mln. vnt., iš jų apie 700 tūkst. turėtų tekti Europos rinkai. Vadovas įsitikinęs, kad „Renegade“ puikiai išnaudos rinkos augimą, nes dėl mažos pradinės kainos sudomins pirkėjus, kurie kitu atveju nesvarstytų galimybės įsigyti „Jeep“.

“Jeep Renegade”

„Jeep“ artėja prie tikslo šiemet parduoti 1 mln. automobilių ir pasiekti naują rekordą, o šios markės Europos skyriaus vadovas Chrisas Ellisas mano, kad „Renegade“ turėtų padėti užtikrinti ir tolimesnį augimą. Ch.Elliso nuomone, „Renegade“ yra vienintelis tikras visureigis savo klasėje, nes jo konkurentai tėra visureigiškai atrodantys modeliai ar padidinto pravažumo įprastiniai automobiliai. Rimčiausiais „Renegade“ varžovais Ch.Ellisas įvardijo „Mini Countryman“ ir „Škoda Yeti“.

“Jeep Renegade”

„Jeep Renegade“ bus komplektuojamas su turbininiais 1,4 ltr. (103 kW ir 125 kW) benzininiais bei 1,6 ltr. (88 kW) ir 2,0 ltr. (103 kW ir 125 kW) dyzeliniais varikliais. Gali būti, kad kaip kukliausias variantas kiek vėliau bus pasiūlyta ir 1,6 ltr. (81 kW) benzininė jėgainė. Pirkėjai galės rinktis versijas su dviem arba visais keturiais varomais ratais. Be įprastinės mechaninės greičių dėžės į „Renegade“ bus montuojama ir 6 laipsnių „Fiat“ dvigubos sankabos transmisija bei 9 laipsnių „Chrysler“ „automatas“.

Rugsėjis 29, 2014   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: