JAV bus parduodamos dvi didesnės „Volkswagen Polo“ versijos

„Volkswagen“ planuoja mažąjį „Polo“ pasiūlyti ir JAV rinkai, tačiau amerikiečiams skirtas modelis bus didesnis už Europoje parduodamą. „Volkswagen“ JAV padalinio vadovas Stefanas Jacoby pastebi, kad kitapus Atlanto planuojama prekiauti didesniu už europietišką hečbeku ir mažesniu už „Jetta“ sedanu, kurie bus sukurti specialiai JAV rinkai. S.Jacoby pastebėjo, jog nors penktosios kartos „Polo“ yra didesnis už savo pirmtaką, JAV rinkai jis vis tiek yra per mažas.

Amerikietiškasis „Polo“ nuo savo europietiškojo giminaičio skirsis ne tik dydžiu, bet ir formomis: anot S.Jacoby, JAV „Polo“ bus aukštesnis, turės ilgesnę bazę ir atrodys kaip klasikinio hečbeko ir mažo vienatūrio hibridas. Galima nesunkiai atspėti, jog su šiuo modeliu „Volkswagen“ ketina atimti dalį rinkos iš„Honda Jazz“, kuris JAV vadinamas „Fit“ vardu.

“Volkswagen Polo”

Kitas būsimas „Polo“ varžovas „Toyota Yaris“ JAV kainuoja maždaug nuo 13 tūkst. dolerių (35 tūkst. Lt), o „Honda Fit“ – beveik 15 tūkst. dolerių (40 tūkst. Lt), tad S.Jacoby pastebėjo, kad „Polo“ kaina turėtų patekti į 13-15 tūkst. dolerių (35-40 tūkst. Lt) intervalą. Anot vadovo, norint pasiekti tokią kainą „Polo turės būti gaminamas Š iaurės Amerikoje, galbūt Pueblos gamykloje Meksikoje.

Balandis 24, 2009   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: