“Infiniti” debiutuos Europoje 2008 m.

Japonijos automobilių gamintojo „Nissan Motors“ valdoma prestižinė „Infiniti“ markė Vakarų Europos rinkoje debiutuos 2008 m. JAV ir Kanadoje pirmieji „Infiniti“ ženklu pažymėti automobiliai pasirodė dar 1989 m. Š ios markės modeliais taip pat prekiaujama Pietų Korėjos, Taivanio bei Artimųjų Rytų rinkose. Į Rusijos rinką „Infiniti“ įžengs dar šį rudenį, o Kinijoje ir Ukrainoje debiutuos kitąmet.

„Infiniti FX“

Europoje prestižinė „Lexus“ markė debiutavo naudodama „Toyota“ prekybos tinklą, tuo tarpu „Infiniti“ ketina turėti atskirą prekybos ir serviso tinklą. Už pardavimus ir rinkodarą atsakingas „Nissan Europe“ viceprezidentas Brianas Carolinas tvirtina, kad 2008 m. yra pats tinkamiausias laikas „Infiniti“ markei debiutuoti Vakarų Europoje. Pasak jo, kaip tik tuomet „Infiniti“ galės pasiūlyti daug naujų modelių, kurie bus komplektuojami su konkurencingais benzininiais ir dyzeliniais varikliais.

Š iek tiek anksčiau „Nissan“ tvirtino, kad „Infiniti“ markė Europoje pasirodys ne anksčiau kaip 2008 m. balandį.

Balandis 27, 2006   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Komentarai

  • Angela

    kick O man b?t? ?domu pamatyt Be Quiet! tekusuts / palyginimus :) Na ar šeip atsiliepimus (aišku ne tokius kaip nusipirkau xilence, pasidariau 7V, dabar jis nieko nepu?ia bet dirba tyliai kaip noctua ant max apsuk? :D).

Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: