„Honda Motor“ ruošiasi įvesti į Rusijos rinką „Acura“ markę

„Honda Motor“ planuoja 2011 m. Rusijos rinkai pasiūlyti prestižinę „Acura“ markę. „Acura“ debiutas Rusijoje leistų Japonijos gamintojui išnaudoti šios augančios rinkos galimybes ir pritraukti pirkėjų, mėgstančių didelius automobilius. Be to, tai būtų pirmasis žingsnis norint padaryti „Acura“ markę pasauline, nes dabar „Acura“ automobiliais prekiaujama tik JAV ir Kinijoje. Š altiniai praneša, kad „Honda Motor“ svarsto galimybes prekiauti „Acura“ automobiliais ir kai kuriose Europos šalyse, pavyzdžiui, Vokietijoje ir Didžiojoje Britanijoje. „Toyota Motor“ valdoma „Lexus“ markė jau neblogai žinoma Europos pirkėjams, „Nissan Motor“ prestižinė markė „Infiniti“ Rusijoje pasirodė priešdvejus metus, o š.m. spalį ji oficialiai pristatyta ir Europoje.

“Acura TSX” Europoje žinoma kaip “Honda Accord”

„Honda Motor“ tvirtina, kad dėl konkrečios „Acura“ pasirodymo Rusijoje datos dar neapsispręsta. Gamintojo atstovas spaudai patvirtino, kad „Acura“ turėtų prisidėti prie „Honda Motor“ planų per artimiausius trejus metus Rusijoje pasiekti 100 tūkst. vnt. metinius pardavimus. Praeitais metais „Honda Motor“ pardavimai šioje šalyje išaugo daugiau kaip du kartus iki 38,631 vnt. Per pirmus aštuonis šių metų mėnesius Japonijos gamintojas Rusijoje jau pardavė 50,494 automobilius.

“Acura TL”

„Honda Motor“ Maskvoje turi nuosava prekybos padalinį, tačiau šioje šalyje automobilių kol kas negamina. Dabar Rusijoje yra 55 „Honda“ prekybos salonai, o per artimiausius trejus metus jų skaičius turėtų išaugti iki 100.

Lapkritis 20, 2008   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: