„Honda“ atgaivina HR-V, kad pritrauktų jaunesnių pirkėjų

Spalio pradžioje vyksiančioje Paryžiaus automobilių parodoje „Honda“ ketina pristatyti naują mažą visureigį HR-V. Pirmosios kartos HR-V gamyba buvo nutraukta 2006 m. ir nuo to laiko Japonijos gamintojas savo europietiškų modelių gamoje neturėjo analogiško produkto. Nors parodoje šis modelis bus parodytas kaip prototipas, serijinę gamybą jis turėtų pasiekti nedaug pakitęs. Į prekybos salonus HR-V atkeliaus kitų metų viduryje, jis bus gaminamas naujoje „Honda“ gamykloje Meksikoje.

Kaip ir pirmos kartos modelis, naujasis HR-V bus orientuotas į jaunesnius pirkėjus, nes vyresniuosius labiau domina didesnis modelis CR-V. „Honda“ atstovas spaudai leidiniui „Automotive News Europe“ teigė, kad šis modelis gamintojui suteiks galimybę Europoje pritraukti naujų pirkėjų.

“Honda HR-V” prototipas

Mažasis HR-V Japonijos bei JAV rinkose žinomas „Vezel“ vardu, o Kinijos pirkėjams pristatomas kaip XR-V. Šį mažam hečbekui „Jazz“/„Fit“ giminingą visureigį Japonijoje bus galima įsigyti ir su hibridine benzinine-elektrine jėgaine. Hibridinė versija turės 1,5 ltr. benzininį motorą bei dvigubos sankabos pavarų dėžę. Europos rinkai skirtus HR-V variklius gamintojas turėtų atskleisti Paryžiaus parodoje, tačiau spėjama, kad bus pasiūlytas 1,5 ltr. benzininis bei 1,6 ltr. dyzelinis agregatai.

„Honda“ teigia, kad dėl žemėjančios stogo linijos HR-V primena kupė, tokį įspūdį sustiprina ir galiniame statramstyje paslėptos galinių durų rankenėlės. Skelbiama, jog dėl į priekį pastumto degalų bako HR-V pasižymės erdviu bei lengvai transformuojamu salonu, o nulenkus galines sėdynes gausime plokščią pagrindą kroviniams vežti.

“Honda HR-V” prototipas

Naujas modelis leis Japonijos gamintojui įžengti į sparčiai augantį segmentą. „IHS Automotive“ prognozuoja, kad Europos mažų visureigių rinka šiemet pasieks 500 tūkst. vnt. apimtį, o iki 2020 m. gali sudaryti ir milijoną automobilių. Vis dėlto rinkos ekspertai mano, kad HR-V metiniai pardavimai Senajame žemyne neviršys gana kuklių 30 tūkst. vnt.

Rugsėjis 29, 2014   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: