“Honda” adaptavo “Civic” platformą Europai

Pasaulinė naujojo “Honda Civic” platforma yra ne tokia universali, kaip veikiausiai daugelis mano, todėl europietiškos šio modelio versijos degalų bakas bus montuojamas po priekinėmis sėdynėmis.

Po šio patobulinimo naujojo “Civic” bagažinė tapo talpesnė nei jo pirmtako, nors automobilis yra 3,5 cm trumpesnis. Pakeitusi degalų bako vieta, “Honda” turėjo į kairę pusę perkelti išmetimo sistemą. Visoms kitoms rinkoms skirtų “Civic” degalų bakas bus montuojamas po bagažine.

Aštuntos kartos “Civic” penkerių durų modelis Europos rinkoje pasirodys kitų metų pradžioje, o versija su trejų durų kėbulu prekyboje debiutuos 2006 m. pabaigoje. “Honda” prognozuoja, kad trejų durų modelis sudarys apie 40% “Civic” pardavimų.

“Honda Civic”

Japonijos gamintojas tikisi, kad žemesnis ir trumpesnis “Civic” bus patrauklus jaunesniems pirkėjams. Naujojo automobilio dizainas susilaukė nemažai specialistų pagyrų. “Italdesign Giugiaro” valdybos pirmininkas Giorgetto Giugiaro teigė, kad kurdami chromuotą “Civic” priekį “Honda” dizaineriai galbūt šiek tiek persistengė, tačiau šio modelio proporcijos ir paviršių apdirbimas yra tiesiog žavūs.

“Honda” planuoja Europoje šiemet parduoti apie 85 tūkst. “Civic”, o kitąmet – net 120 tūkst. vnt. Trejų ir penkerių durų modeliai bus gaminami Swindono gamykloje Didžiojoje Britanijoje, kur gamybos apimtys sieks apie 100 tūkst. vnt. per metus. Dar 20 tūkst. “Civic” bus įvežama išTurkijoje esančios Gebze gamyklos.

Tuo tarpu hibridiniais agregatais, kuriuos šis gamintojas vadina “Integrated Motor Assist”, aprūpinti “Civic” bus importuojami išpačios Japonijos. “Honda” tikisi, kad hibridinių “Civic” pardavimai padvigubės iki 2 tūkst. vnt. per metus.

Spalis 13, 2005   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: