General Motors yra atviras aljansui su Ford Motor

„General Motors“ valdybos vicepirmininkas Bobas Lutzas interviu Š veicarijos laikraščiui „Sonntags Zeitung“ teigė, jog bendrovė neatmeta galimybės sudaryti aljansą su antru pagal dydį JAV automobilių gamintoju „Ford Motor“. Paklaustas, ar „General Motors“ visas savo problemas bandys spręsti vienas, ar ieškos strateginių partnerių, Bobas Lutzas atsakė, kad gamintojas yra pasirengęs strateginiam bendradarbiavimui, tačiau ir pats gali įveikti sunkumus.

Praradę nemažą dalį JAV rinkos „General Motors“ ir „Ford Motor“ šiuo metu pertvarko gamybą Š iaurės Amerikoje. Praeitais metais „General Motors“ nuostoliai siekė net 10,6 mlrd. dolerių (28,5 mlrd. Lt).

B.Lutzas

B.Lutzas taip pat tikino, kad bendrovė pasirengusi siauresniam bendradarbiavimui su „Renault“-„Nissan“ aljansu. Spalio mėnesį „General Motors“ ir „Renault“-„Nissan“ diskusija dėl galimo aljanso buvo nutraukta JAV gamintojui pareiškus, kad tokia sąjungą būtų naudingesnė Prancūzijos ir Japonijos bendrovėms. Anot B.Lutzo, su „Renault“-„Nissan“ būtų galima susitarti dėl bendros variklių gamybos.

Lapkritis 28, 2006   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Komentarai

  • Juan

    na ja zumindest hat das mit ab nomeebvr ned gestimmt. aber ich denk es kommt auf uns als team an und ich hoff du kannst mir noch mal verzeihen, aber mama saby kann halt auch nicht aus ihrer haut. bussal

Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: