„General Motors“ daugiau neinvestuos į problemų kamuojamą PSA

„General Motors“ vadovas Danas Akersonas pakartojo, jog „General Motors“ neturi planų artimiausiu metu investuoti į problemų kamuojamą „PSA/ Peugot-Citroen“. D.Akersonas Šanchajuje vykusioje spaudos konferencijoje patikino, kad šiuo metu jis neturi jokių ketinimų investuoti papildomų lėšų į PSA, tačiau jeigu bus kokių nors pokyčių, į tai bus atsižvelgta.

Kovodamas su užgriuvusiais sunkumais, PSA atleidžia 8 tūkst. darbuotojų ir uždaro savo Aulnay gamyklą netoli Paryžiaus. Pasak šaltinių, automobilių gamintojui gali tekti pritraukti lėšų parduodant akcijas, nes dėl silpnos Europos rinkos jis patiria didelių nuostolių.

Danas Akersonas

„General Motors“ priklauso 7% PSA akcijų. Vasarį amerikiečių automobilių gamintojas sudarė plataus masto aljansą su Prancūzijos partneriu. „General Motors“ jau nurašė maždaug pusę 423 mln. dolerių (1’111 mln. Lt) siekiančios investicijos į PSA. Pasak D.Akersono, viena iš aljanso sudarymo prielaidų buvo siekimas išspręsti „General Motors“ problemas, jie to ėmėsi ir jau daro pažangą. Tuo tarpu PSA turi spręsti savo problemas. „General Motors“ finansų vadovas Danas Ammannas vasarį teigė, jog JAV automobilių gamintojas neplanuoja daugiau investuoti į PSA.

Automobilių gamintojai smarkiai nukentėjo dėl Europą ištikusio ekonominio nuosmukio. „General Motors“ atstovai tikisi, jog iki dešimtmečio vidurio kompanija Europoje vėl ims dirbti pelningai.

Birželis 26, 2013   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: