„Geely“ prezidentas pripažįsta nesutariąs su „Volvo Cars“ vadovais

Praėjus trims mėnesiams nuo „Volvo Cars“ kontrolės perėmimo, Kinijos bendrovės „Geely“ prezidentas Li Shufu pripažino nesutariąs su Š vedijos automobilių gamintojo vadovais dėl produktų planavimo. Kalbėdamas „Financial Times“ kiniško leidinio surengtame forume Li Shufu teigė manąs, kad „Volvo Cars“ turėtų kurti didelius Kinijos rinkai pritaikytus automobilius, tuo tarpu „Volvo Cars“ vadovai pirmenybę teikia mažiems ekologiškiems ir ekonomiškiems modeliams.

Li Shufu taip pat teigė nesutariąs su „Volvo Cars“ administracija ir dėl šios švediškos markės pozicionavimo: Kinijos bendrovės vadovas mano, kad „Volvo“ turėtų būti pilnavertė prestižinė markė ir varžytis su „Audi“, BMW ir „Mercedes-Benz“, tačiau Š vedijos gamintojo vadovai sako siekią orientuotis į kiek kitokius pirkėjus. „Geely“ šiemet įsigijo „Volvo Cars“ iš„Ford Motor“ už 1,7 mlrd. dolerių (4,3 mlrd. Lt).

“Volvo S80L”

„Geely“ prezidentas mano, kad yra normalu turėti skirtingas nuomones ir teigė daugiau bendrausiąs su „Volvo Cars“ vadovais, kad šie skirtumai vis mažėtų. Jis taip pat tvirtino neketinąs Š vedijos gamintojui primesti savo nuomonės, nes tik „Volvo Cars“ vadovų dėka bendrovei pavyko užimti dabartinę padėtį, tad ir jų pozicija veikiausiai yra pagrįsta.

Š iuo metu „Volvo Cars“ yra mažas žaidėjas Kinijos rinkoje: „J.D. Power“ duomenimis, šių metų sausio-rugsėjo mėnesiais Kinijoje buvo parduota apie 23 tūkst. „Volvo“ automobilių. Kol kas šioje šalyje gaminami tik du modeliai: S40 ir S80L. Siekdamas stiprinti „Volvo“ pozicijas „Geely“ ketina atidaryti dvi naujas gamyklas ir išplėsti trečiąją. Li Shufu „Volvo Cars“ vadovo postą patikėjo Stefanui Jacoby, kuris anksčiau darbavosi „Volkswagen“ ir gerai išmano Kinijos rinką.

Lapkritis 24, 2010   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: