Ford Motor gali parduoti Aston Martin

„Ford Motor“ paskelbė svarstysiantis galimybę parduoti prestižinę „Aston Martin“ markę. JAV gamintojas ketina svarstyti visų ar dalies „Aston Martin“ akcijų pardavimo strategines galimybes. Bendrovės atstovas spaudai Tomas Hoytas teigė, kad „Ford Motor“ gavo nemažai pasiūlymų pirkti „Aston Martin“, tad nusprendė apie tai paskelbti viešai ir pradėti atvirą procesą. T.Hoytas nekomentavo, ar „Ford Motor“ ruošiasi parduoti ir kitas prestižines markes – „Jaguar“, „Land Rover“ bei „Volvo“.

Pernai „Aston Martin“ pardavė 4,5 tūkst. automobilių, o šiemet planuoja parduoti 5 tūkst. vnt. Tokios pardavimų apimtys atrodo milžiniškos lyginant su 1992 m., kuomet išviso buvo nupirkti vos 46 (!) „Aston Martin“ automobiliai.

Džeimso Bondo automobilis – „Aston Martin V12 Vanquish“

„Ford Motor“ vadovas Billas Fordas teigė, jog bendrovė nusprendė, kad visų ar dalies „Aston Martin“ akcijų pardavimas yra puiki galimybė gauti papildomų lėšų. Anot jo, „Ford“ valdoma „Aston Martin“ suklestėjo, todėl dabar yra pats laikas parduoti šią legendinę markę. B.Fordas veikiausiai norėjo pasakyti, kad šią markę JAV gamintojui yra bene lengviausia parduoti, nes ji turi atskirą dilerių tinklą bei savitą modelių architektūrą.

Pardavęs „Aston Martin“ JAV gamintojas gautų lėšų kitų markių vystymui. Pasak B.Fordo, bendrovė kol kas nepriėmė sprendimo dėl „Jaguar“, „Land Rover“ ir „Volvo“ markes vienijančios „Premier Automotive Group“ (PAG) likimo. Vadovas tikisi, kad šių markių modeliai pajėgs išsikovoti daugiau pirkėjų dėmesio.

„Aston Martin DB7 Vantage Volante“

75% „Aston Martin“ akcijų „Ford Motor“ įsigijo dar 1987 m., o 1994 m. nupirko ir likusius 25%. T.Hoytas teigė, kad „Aston Martin“ dirba pelningai, tačiau „Ford Motor“ neskelbia atskirų PAG grupės markių rezultatų.

Rugsėjis 27, 2006   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"



Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: