“Ford” kaštų mažinimo programos kontūrai: daugiau kaip 8 gamyklos

Anoniminis informatorius pranešė, kad siekdamas pagerinti savo veiklos JAV rezultatus “Ford” ketina uždaryti daugiau nei aštuonias automobilių ir detalių gamyklas. Dar visai neseniai “Ford” buvo prabilęs apie galimybę išsaugoti Wixomo gamyklą Michigane, tačiau šaltinis tikina, kad ji veikiausiai taip pat bus uždaryta.

Su “Ford” JAV padalinio prezidento Marko Fieldso ir gamybos vadovės Anne Stevens rengiamu planu susipažinęs šaltinis tikino, kad planuojama uždaryti ir keletą variklių bei detalių gamyklų. Š ias išvadas šaltinis grindė plane pateikiamomis detalėmis bei savo žiniomis apie “Ford” perteklinius pajėgumus.

JAV gamintojas taip pat derasi su Windsoro mieste Kanadoje esančios liejimo gamyklos darbuotojų profsąjunga dėl šios gamyklos uždarymo.

“Ford” JAV padalinio prezidentas M.Fieldsas

Per pirmus devynis šių metų mėnesius “Ford” ikimokestiniai nuostoliai Š iaurės Amerikoje pasiekė 1,4 mlrd. dolerių (4,1 mlrd. Lt). Manoma, kad gamintojas ir kitąmet dirbs nuostolingai, o gauti pelno veikiausiai pavyks tik dešimtmečio pabaigoje.

Gruodžio 2 d. M.Fieldsas išplatino darbuotojams skirtą laišką, kuriame teigė, jog galutinis reorganizacijos planas dar nėra parengtas. 133 puslapių apimties plano projekte gamintojas numato mažinti kaštus, patobulinti rinkodarą, kurti patrauklesnį markės įvaizdį bei pagerinti modelių gamą.

Gruodis 15, 2005   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: