„Fiat“ dar kartą bandys sėkmę kompaktinių automobilių segmente

„Fiat Chrysler Automobiles“ vadovas Sergio Marchionne patvirtino, kad kitais metais „Fiat“ Europoje pradės prekiauti nauju kompaktiniu hečbeku bei universalu. Šie automobiliai bus gaminami Turkijoje ir jais bus prekiaujama visame Senajame žemyne, ne tik Turkijoje bei Centrinėje ir Rytų Europoje, kaip buvo skelbta anksčiau.

Iš kompaktinių automobilių segmento „Fiat“ pasitraukė praeitų metų viduryje, kuomet buvo nutraukta „Bravo“ gamyba, o paskutinis „Fiat“ kompaktinis universalas buvo „Stilo MultiWagon“, kurio prekyba nutraukta 2008 m. Kompaktinių automobilių segmentas yra antrasis pagal dydį Europos rinkoje ir nusileidžia tik mažų automobilių klasei. „JATO Dynamics“ duomenimis, pernai Europoje buvo parduota beveik 2,4 mln. kompaktinių automobilių, o „Bravo“ pardavimų apimtys nesiekė nei 4 tūkst. vnt.

“Fiat Bravo”

Kiek vėliau „Fiat“ kompaktinių automobilių šeimą turėtų papildyti ir sedanas, pakeisiantis dabartinį „Linea“ modelį. Tiesa, Europos rinkai jis bus pasiūlytas tik esant pakankamai paklausai, nes Senojo žemyno pirkėjai ne itin domisi kompaktiniais sedanais.

Naujieji kompaktiniai modeliai kuriami „Fiat“ plačios mažų automobilių platformos pagrindu, kurią naudoja ir „Fiat 500L“, 500X bei „Jeep Renegade“ modeliai.

Balandis 30, 2015   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: