„Fiat Bravo“ įpėdinis bus gaminamas Turkijoje

„Fiat Chrysler Automobiles“ partneris Turkijoje „Tofas“ į naujos kompaktinių automobilių šeimos gamybą ketina investuoti 1 mlrd. dolerių (2,8 mlrd. Lt). Nors „Tofas“ kol kas neatskleidžia daugiau informacijos apie šiuos automobilius, tačiau teigia, kad didžiąją jų dalį ketinama eksportuoti, tad „Automotive News Europe“ spėja, kad „Fiat“ gamoje jie pakeis „Bravo“ bei „Linea“ modelius. Šaltinių teigimu, kompaktinių automobilių šeimą sudarys hečbekas, universalas ir sedanas. „Bravo“ hečbeko gamyba nutraukta šių metų vasarą, kompaktinio universalo „Fiat“ nesiūlo nuo 2008 m., o sedanas „Linea“ buvo parduodamas Centrinėje bei Rytų Europoje ir Turkijoje.

“Fiat Bravo”

Naujuosius kompaktinius automobilius „Tofas“ planuoja gaminti 2016-2023 m., gamintojas tikina, kad derybos su „Fiat Chrysler Automobiles“ dėl investavimo, prekybos bei pirkimų sąlygų jau eina į pabaigą. Naujieji kompaktiniai modeliai veikiausiai naudos tą pačią architektūrą kaip ir vienatūris „Fiat 500L“ bei maži visureigiai „Fiat 500X“ ir „Jeep Renegade“.

„Tofas“ gamykloje Bursos mieste nuo konvejerio rieda kompaktinis sedanas „Linea“ bei lengvieji komerciniai „Fiat“ modeliai „Fiorino“ ir „Doblo“. Taip pat čia surenkami „Fiorino“ giminingi „Citroen Nemo“ bei „Peugeot Bipper“ modeliai ir „Doblo“ pagrindu gaminamas „Opel Combo“.

“Fiat Linea”

Pagal automobilių gamybos apimtis Turkija užima penktąją vietą Senajame žemyne. Šalies automobilių gamintojų asociacija prognozuoja, kad šiemet pavyks pasiekti rekordines 1,25 mln. vnt. gamybos apimtis. Turkija yra palankioje geografinėje padėtyje tarp Europos ir Azijos, o žemi darbo kaštai paskatino gamintojus perkelti čia dalį savo gamybos. Automobilių pramonei tenka 14% Turkijos eksporto, pernai iš šios šalies eksportuota 828 tūkst. automobilių. Net 70% jų buvo skirta Europos rinkoms.

Gruodis 23, 2014   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Komentarai

Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: