D.Zetsche perima vadovavimą „Mercedes“ grupei

„DaimlerChrysler“ paskelbė, jog paskirtasis šio Vokietijos gamintojo bosas Dieteris Zetsche nuo rugsėjo 1 d. laikinai perims ir „Mercedes“ grupės kontrolę. Bendrovės atstovai teigia, kad D.Zetsche vadovavimas „Mercedes“ grupei gali trukti daugiau nei metus – gerokai ilgiau nei būtų reikalinga surasti E.Cordeso įpėdinį. Teigiama, kad D.Zetsche nori stabilizuoti „Mercedes“ padėtį: išspręsti automobilių kokybės problemas bei sutvarkyti nuostolingai veikiančią „Smart“ markę.

„Financial Times Deutschland“ paskelbė, jog D.Zetsche pageidauja, kad kitu „Mercedes“ grupės vadovu taptų šio gamintojo senbuvis ir mano, kad iškitur atėjęs vadovas yra tik atsarginis variantas. „DaimlerChrysler“ šios informacijos nekomentavo.

Eckhardas Cordesas prieštapdamas „Mercedes“ grupės šefu vadovavo šio Vokietijos gamintojo komercinių automobilių padaliniui. E.Cordesas pasiprašė atleidžiamas išpareigų, kuomet buvo pranešta, kad Juergeną Schremppą „DaimlerChrysler“ vadovo poste pakeis ne jis, o „Chrysler“ grupės vadovas D.Zetsche.

Anot „Financial Times Deutschland“, realiausias E.Cordeso įpėdinis yra už tyrimus ir technologijas atsakingas valdybos narys Thomas Weberis, nes pastarasis yra kūręs „Mercedes-Benz“ variklius ir vadovavęs „Mercedes-Benz“ gamyklai.

Rugpjūtis 25, 2005   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: