Debiutavo naujasis „Rolls-Royce Ghost“

BMW grupė Frankfurto automobilių parodoje pristatė mažiausią „Rolls-Royce“ markės modelį – sedaną „Ghost“. Manoma, kad šio automobilio kaina be PVM sudarys apie 200-250 tūkst. eurų (691-863 tūkst. Lt), tad „Ghost“ bus pigiausias „Rolls-Royce“ kūrinys. Gamintojas skelbia, kad šis modelis yra galingiausias kada nors pagamintas „Rolls-Royce“ automobilis: po jo variklio gaubtu tūno įspūdingas 6,7 ltr. (563 AG) V-12 tiesioginio įpurškimo benzininis variklis su dviem turbinom, tad iki 100 km/val. šis beveik 3 tonas sveriantis sedanas įsibėgėja per 4,9 s. „Ghost“ vidutinės degalų sąnaudos sudaro 13,6 ltr./100 km, o CO2 emisija – 317 g/km. Automobilis komplektuojamas su „ZF Friedrichshafen“ tiekiama aštuonių laipsnių automatine pavarų dėže.

“Rolls-Royce Ghost” variklis

Planuojama, kad per metus bus pagaminama apie tūkstantis „Ghost“ ir šis modelis padvigubins „Rolls-Royce“ pardavimus. Apie 80% šio sedano pirkėjų tai bus pirmasis „Rolls-Royce“ markės automobilis. Gamintojas skelbia, kad kurdamas šį modelį įkvėpimo sėmėsi išmodernios architektūros ir baldų, jachtų bei ketvirtojo dešimtmečio dvasios, tad „Ghost“ pasižymi modernia išvaizda, bet kartu yra tikras „Rolls-Royce“. Serijinės gamybos modelis išesmės nesiskiria nuo kovo mėnesį Ženevos parodoje pademonstruoto 200EX koncepcinio automobilio.

“Rolls-Royce Ghost”

Nors „Ghost“ yra maždaug 40 cm trumpesnis už „Phantom“, gamintojas tikina, kad pagal salono erdvę šie modeliai yra artimi, nes gaminant „Ghost“ naudojamas plieninis monokokinis kėbulas leidžia sumažinti išorės matmenis išsaugant erdvų saloną.

Be „Ghost“ „Rolls-Royce“ dar gamina keturias „Phantom“ modelio versijas: įprastinį bei prailgintos bazės sedanus, kupė ir kabrioletą.

Lapkritis 23, 2009   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: