„Citroen“ vėl ims naudoti legendinį DS ženklą

Prancūzijos automobilių gamintojas „PSA/Peugeot-Citroen“ paskelbė planus atgaivinti legendinį DS vardą, kuriuo nuo šiol bus žymimi brangesni „Citroen“ modeliai. Originalusis „Citroen DS“ buvo gaminamas 1955-1975 m. ir pagarsėjo dėl futuristinio dizaino bei modernių technologijų, pavyzdžiui, hidropneumatinės pakabos, pasisukančių priekinių žibintų bei priekinių diskinių stabdžių. Anot gamintojo, dabar DS žymės „kitokio charakterio“ (Different Spirit) modelius.

“Citroen DS Inside” koncepcinis modelis

Naująją DS modelių gamą sudarys trys automobiliai: mažas DS3, kompaktinis DS4 ir vidutinės klasės DS5. Koncepcinė DS3 versija „DS Inside“ debiutavo Ženevos automobilių parodoje, o prekyboje šis automobilis pasirodys kitų metų pirmoje pusėje. „DS Inside“ dizainas niekuo neprimena šeštojo dešimtmečio „Citroen“ flagmano, o dydžiu, išvaizda ir bendra atmosfera jis yra panašus į „Mini“.

“Citroen DS Inside” koncepcinis modelis

PSA ir neketina slėpti, jog su DS3 tikisi nuvilioti dalį „Mini“ pirkėjų. Š is automobilis bus gaminamas tos pačios platformos pagrindu kaip ir „Citroen C3“ bei „Peugeot 207“. Tiesa, DS3 turėtų pasižymėti gerokai aukštesne kokybe bei gausybe interjero ir eksterjero apdailos variantų, tarp jų, kaip ir „Mini“ atveju, bus siūlomas ir skirtingos spalvos stogas.

“Citroen DS Inside” koncepcinio modelio ženklelis

Pusiau prestižiniai DS modeliai turėtų padėti „Citroen“ padidinti pardavimus ir gauti didesnes maržas be didelių papildomų investicijų. DS4 turėtų pasirodyti 2011 m. pradžioje, o DS5 – tų pačių metų antroje pusėje.

Kovas 9, 2009   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: