C.Ghosnas ir R.Wagoneris ruošiasi susitikimui

„Financial Times“ pranešė, kad dar šį mėnesį Detroite (JAV) „General Motors“ vadovas Rickas Wagoneris susitiks su „Renault“ ir „Nissan“ šefu Carlosu Ghosnu. Anot šio laikraščio, JAV gamintojo finansų skyriaus vadovas Fritzas Hendersonas aiškinasi, ar galimas prisijungimas prie „Renault“-„Nissan“ aljanso bendrovei būtų naudingas.

Carlosas Ghosnas

Japonijos verslo dienraštis „Nihon Keizai“ teigia, kad „Renault“ ir „Nissan“ svarsto tris galimo bendradarbiavimo su „General Motors“ sritis: komponentų pirkimą bei aplinkos taršos mažinimo ir saugumo technologijas. „Nihon Keizai“ tikina, kad JAV bendrovės valdybai pritarus galimam bendradarbiavimui „Renault“ ir „Nissan“ suformuos specialią komandą, kuri derins aljanso sudarymo detales.

Rickas Wagoneris

„Nissan“ atstovas spaudai šią „Nihon Keizai“ publikaciją pavadino spėlione. „Renault“ ir „Nissan“ teigė esą pasirengę pradėti derybas su didžiausiu pasaulyje automobilių gamintoju.

Didžiausias „General Motors“ akcininkas Kirkas Kerkorianas šiam gamintojui pasiūlė ištirti prisijungimo prie „Renault“-„Nissan“ aljanso galimybes.

Liepa 25, 2006   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: