“Cadillac” pardavimai Europoje nepateisina vilčių

“General Motors” amerikietiškų modelių platintojui Europoje sunkiai sekasi vykdyti pardavimų planus. Olandijoje įsikūrusi “Cadillac & Corvette Europe” priešpora metų tikėjosi jau 2005 m. parduoti 7,5 tūkst. automobilių. Bendrovė planavo, kad pusę šio kiekio sudarys “Cadillac” modeliai.

Vis dėlto per pirmus aštuonis šių metų mėnesius šiam platintojui Centrinėje ir Vakarų Europoje pavyko parduoti 3,686 automobilius. Išjų apie 1,5 tūkst. sudarė “Cadillac”, tūkstantį – “Corvette”, o likusius – “Chevrolet Tahoe”, “TrailBalzer” ir “Tran Sport” modeliai. Iššių rezultatų galima spręsti, kad “Kroymans” dilerių grupei priklausančiai “Cadillac & Corvette Europe” bus sudėtinga įvykdyti užsibrėžtą tikslą – parduoti 7,5 tūkst. automobilių.

“Cadillac & Corvette Europe” atstovas spaudai teigė, kad europiečiai vis dar nepatikliai žiūri į “Cadillac” automobilius. Be to, prekybos tinklo plėtrą stabdo Vokietijos dilerių nenoras investuoti į amerikietiškas markes. “Cadillac & Corvette Europe” vadovas Gerardas Jansenas tvirtino, kad nemaža kliūtis yra Vokietijos dilerių įprotis atstovauti tik vienai automobilių markei. Anot jo, mažmenininkai turėtų pamėginti prekiauti keleto markių modeliais.

“Cadillac BLS”

G.Jansenas tikisi, kad “Corvette” pardavimai bus ne mažesni nei planuota. Vadovas pripažino, kad pirkėjai pageidauja dyzelinių variklių ir prestižinėms markėms šiuo metu einasi gana sunkiai, tačiau mano, kad šiemet pavyks parduoti 1,5 tūkst. “Corvette” automobilių.

“Cadillac & Corvette Europe” vadovas priminė, kad dilerių tinklui sukurti reikia nemažai laiko. G.Jansenas tikina, kad plėtra vyksta pagal planą ir jau dabar sukurta apie 80% mažmeninės prekybos tinklo, tačiau dar kol kas vis dar nėra atstovo Austrijoje.

Platintojas itin daug vilčių sieja su naujuoju “Cadillac BLS” sedanu, kuris prekyboje pasirodys balandžio mėnesį. Š į “Saab 9-3″ pagrindu sukurtą priekiniais ratais varomą modelį bus galima užsisakyti ir su dyzeliniu varikliu. G.Jansenas mano, kad BLS iki 2010 m. leis pasiekti 20 tūkst. vnt. metinius pardavimus. Vadovas neatskleidė, kiek šis modelis kainuos, tačiau teigė, kad jis turėtų varžytis su “Audi A4″, 3 serijos BMW bei X tipo “Jaguar”.

Lapkritis 4, 2005   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: