„Brilliance“ Europoje prekiaus ir universalais

Kinijos automobilių gamintojo „Brilliance China Automotive Holdings“ vadovai patvirtino ketinimus į Europą eksportuoti BS4 modelio universalo versiją. Š iuo metu Senajame žemyne galima įsigyti tik BS4 sedaną. „Brilliance“ yra vienintelis į Europos rinką prasiveržęs Kinijos gamintojas, nuo debiuto 2007 m. iki šių metų vidurio čia jis pardavė apie 4 tūkst. automobilių (BS4 ir BS6).

„Brilliance“ atstovų teigimu, šiuo metu vykdomos BS4 universalo sertifikavimo procedūros, kurios turėtų būti baigtos iki metų pabaigos. Š io modelio numatomos eksporto apimtys bei planuojama kaina vis dar neskelbiama. Serijinės gamybos modeliui artimas BS4 universalas buvo pademonstruotas Ženevos automobilių parodoje. Tuomet „Brilliance“ atstovas „HSO Motors Europe“ teigė, kad jis kainuos nuo 18-19 tūkst. eurų (62-66 tūkst. Lt). BS4 sedanas Vokietijoje kainuoja nuo 15,990 eurų (55,210 Lt). BS4 universalas Kinijos rinkoje pasirodė praeitų metų pabaigoje, ten jis komplektuojamas su 1,8 ltr. ir 2,0 ltr. varikliais.

“Brilliance BS4″ universalas

Vis daugiau Kinijos automobilių gamintojų, tarp kurių yra ir „Brilliance Automotive“, „SAIC Motor“ bei „Geely Automobile“, bando pakartoti Japonijos bendrovės „Toyota Motor“ pasaulinę sėkmę. Pirmasis Europoje pasirodęs „Brilliance“ modelis buvo BS6, bet jo pardavimai įstrigo dėl prastų saugumo bandymų rezultatų. Praeitų metų rudenį Europą pasiekė antrasis „Brilliance“ modelis – BS4. Kinijos gamintojas tvirtina, kad pagal nepriklausomų bandymų rezultatus BS4 ir BS6 „Euro NCAP“ testuose turėtų būti įvertinti bent trimis žvaigždutėmis.

Valstybei priklausantis „Brilliance“ yra BMW partneris Kinijoje ir gamina šios šalies rinkai skirtus BMW 3 bei 5 serijų modelius. Kinijos automobilių gamintojų asociacijos duomenimis, pernai „Brilliance“ pardavė 285,242 automobilius ir tarp šalies gamintojų užėmė aštuntą vietą. „Brilliance“ prekybos padalinio vadovas Yufei Wan tikisi, jog per artimiausius trejus-penkerius metus gamybos apimtys išaugs iki 500-800 tūkst. automobilių.

Lapkritis 12, 2009   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Komentarai

  • Algimantas

    Noreciauzinotikokiomodeliovaziuoklestovibrilliancebs6

Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: