B.Pischetsriederis gali būti paskirtas vadovauti MAN-Scania sandoriui

„Volkswagen“ stebėtojų taryba artimiausiu metu turėtų apsispręsti, kokios pareigos bus pasiūlytos apie savo pasitraukimą paskelbusiam grupės šefui Berndui Pischetsriederiui. Manoma, kad jis gali sulaukti pasiūlymo vadovauti sunkvežimių gamintojų MAN ir „Scania“ susijungimui. „Volkswagen“ yra didžiausias abiejų sunkvežimių gamintojų akcininkas.

Š iek tiek anksčiau MAN pateikė pasiūlymą už 10,4 mlrd. eurų (35,9 mlrd. Lt) įsigyti „Scania“ akcijas, tačiau Š vedijos bendrovė atsisakė pradėti derybas. B.Pischetsriederis kelis kartus ragino abi puses palaidoti nesutarimus ir pradėti derybas dėl susijungimo, kuris leistų padidinti pajamas ir sumažinti kaštus. Taikaus MAN ir „Scania“ susitarimo „Volkswagen“ laukė iki lapkričio 17 d.

B.Pischetsriederis

Manoma, kad po konflikto su stebėtojų tarybos pirmininku Ferdinandu Piechu pasitraukusiam B.Pischetsriederiui turėtų būti pasiūlytos ypatingos pareigos. Žurnalas „Automobilwoche“ teigė, jog B.Pischetsriederis būtų idealus MAN-„Scania“ stebėtojų tarybos pirmininkas, o „Manager-magazin.de“ skelbė, kad jam gali būti pasiūlytas ir naujojo sunkvežimių giganto vadovo postas.

Lapkritis 20, 2006   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: