B.Pischetsriederis: Europos gamintojus apsunkina perdėtas reguliavimas

„Volkswagen“ grupės vadovas Berndas Pischetsriederis teigė, kad Europos automobilių gamintojams yra nelengva konkuruoti pasaulinėse rinkose, nes jų veiklą apsunkina perdėtas reguliavimas. Pasak vadovo, Senojo žemyno bendrovėms gerai sekasi varžytis ES erdvėje, tačiau nelengva konkuruoti pasaulinėje rinkoje.

„Automotive News Europe“ kongrese B.Pischetsriederis teigė, kad konkurencingumą mažina pernelyg didelis reguliavimas. Vadovas priminė, jog Senajame žemyne gaminami automobiliai ne tik Europos, bet ir kitų žemynų rinkoms, todėl reikia prisitaikyti prie pasaulinės konkurencijos sąlygų. „Volkswagen“ vadovas pastebėjo, jog ES politikai nenori pripažinti, kad Europos automobilių gamybos pramonę reguliuojančius teisės aktus reikia nedelsiant koreguoti, nes dabar jie trukdo verslui.

„Volkswagen Fox“

Anot B.Pischetsriederio, mažą Brazilijoje gaminamą „Volkswagen Fox“ modelį pritaikius Europos rinkai jo gamybos kaštai išaugo net 50%. Visos papildomos lėšos buvo skirtos ne papildomai komforto įrangai, o įvairiausių ES reikalavimų įgyvendinimui. Vokietijoje „Volkswagen Fox“ kainuoja nuo 9,075 eurų (31,334 Lt).

Š iek tiek anksčiau B.Pischetsriederis vadovavo Europos automobilių gamintojų asociacijai ACEA, kuri siekia, kad Europos Komisija priimtų gamintojams palankius sprendimus.

Liepa 25, 2006   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: