BMW stiprina bendradarbiavimą su „PSA/ Peugeot-Citroen“

BMW grupės finansų skyriaus vadovas Friedrichas Eichineris interviu Vokietijos laikraščiui „Handelsblatt“ teigė, kad gamintojas ketina stiprinti ryšius su „PSA/Peugeot-Citroen“. Anot vadovo, BMW tariasi su PSA dėl bendradarbiavimo perkant komponentus, pavyzdžiui, kondicionierių kompresorius. BMW kartu su PSA sukūrė 1,6 ltr. benzininių variklių šeimą, Prancūzijos bendrovė taip pat tiekia į „Mini“ montuojamą dyzelinį agregatą.

F.Eichineris priminė, kad detalių pirkimo srityje gamintojas taip pat bendradarbiauja su vienu išpagrindinių savo varžovų – „Daimler“. Vis dėl to jis pastebėjo, kad šio bendro darbo apimtys yra ribotos saugant BMW savitumą. Anot vadovo, BMW ir „Daimler“ modelių supanašėjimas būtų tikrai nenaudingas.

“Mini One D”

BMW kol kas neprognozuoja šių metų rezultatų. Pasak F.Eichinerio, nors rinkos jau stabilizavosi, negalima atmesti naujo ekonomikos nuosmukio grėsmės. Vadovas tikina, kad gamintojas gali gauti pelno pardavimams smukus 10-15%. Š ių metų sausio-spalio mėnesiais BMW grupės automobilių pardavimai sumažėjo 14% iki 1,054,811 vnt. BMW markė smuktelėjo beveik 15%, o „Mini“ nuosmukis sudarė beveik 11%.

Lapkritis 18, 2009   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: