BMW pristato naujos kartos X5 modelį

Prieškeletą dienų Vokietijos prestižinių automobilių gamintojas BMW išplatino oficialias antros kartos X5 visureigio nuotraukas. Naujasis X5 bus gerokai didesnis už savo pirmtaką bei galės būti komplektuojamas su trečia sėdynių eile.

BMW X5

Pradžioje antros kartos X5 variklių gamą sudarys 3,0 ltr. I-6 (272 AG) bei 4,8 ltr. V-8 (355 AG) benzininiai ir 3,0 ltr. I-6 (231 AG) turbodyzelinis agregatai. Vokietijos gamintojas ketina pasiūlyti ir naują šešių laipsnių automatinę greičių dėžę. Naujasis X5 turės padangas, galinčias važiuoti su nepakankamu oro slėgiu, o už papildomą mokestį bus galima užsisakyti ant priekinio stiklo projektuojamą displėjų bei adaptyvų vairo stiprintuvą. Iškitų naujų BMW modelių X5 perims ir daugialypės terpės valdymo sistemą „iDrive“.

BMW X5

Lyginant su pirmosios kartos modeliu, naujasis X5 tapo net 19 cm ilgesnis bei 6 cm platesnis. Papildoma erdvė buvo reikalinga trečiajai sėdynių eilei, tačiau gamintojas tikina, kad net ir važiuojant septyniese krovinių skyriuje telpa 200 ltr. bagažo.

BMW teigimu, nuo debiuto 1999 m. visame pasaulyje buvo parduota apie 580 tūkst. X5 visureigių. Tiesa, pagrindinė šio modelio rinka yra JAV – šioje šalyje buvo parduota per 240 tūkst. X5.

BMW X5 salonas

Rugpjūtis 10, 2006   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: