BMW planuoja daugiau kaip 10 priekiniais ratais varomų modelių

Už prekybą ir rinkodarą atsakingas BMW valdybos narys Ianas Robertsonas teigia, kad naudodamas naują priekiniais ratais varomų automobilių platformą, vadinamą UKL, gamintojas ketina pasiūlyti 10-12 naujų modelių. Šią platformą naudoja rugsėjo pabaigoje vykusioje Paryžiaus automobilių parodoje pristatytas koncepcinis „Active Tourer“ modelis, kurio pagrindu ateityje gali būti kuriamas priekiniais ratais varomas 1 serijos BMW.

“BMW Active Tourer” koncepcinis modelis

UKL platformą naudos tiek BMW, tiek „Mini“ modeliai. Manoma, kad pirmasis šios platformos pagrindu sukurtas serijinės gamybos automobilis bus naujos kartos „Mini“ hečbekas, kuris pasirodys 2014 m. I.Robertsonas leido suprasti, kad maždaug tuo pačiu metu pirkėjams bus pasiūlyti ir pirmieji priekiniais ratais varomi BMW. Vadovo teigimu, vienas didžiausių šios naujos platformos privalumų yra tai, kad vienu metu bus galima pristatyti daug naujų produktų, nes techniniai konstravimo darbai atliekami tik vieną kartą.

“BMW Active Tourer” koncepcinis modelis

I.Robertsonas mano, kad mažų prestižinių automobilių rinka sparčiai augs, ir tikisi, kad priekiniais ratais varomi BMW sudomins ir jaunas šeimas, ir vyresnio amžiaus žmones. Lyginant su galinių ratų varomais modeliais, naujieji BMW turės erdvesnį saloną.

Spalis 25, 2012   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: