BMW JAV rinkoje pasiūlys ir keturių cilindrų variklius

Siekdamas atitikti griežtesnius JAV degalų sąnaudų normatyvus po ilgos pertraukos BMW kitapus Atlanto ketina pradėti prekiauti modeliais su keturių cilindrų varikliais. BMW Š iaurės Amerikos padalinio vadovas Jimas O,Donnellas tvirtina, kad dabar bendrovės tikslas yra pasiūlyti keturių cilindrų variklių, komplektuojamų su naujos kartos dvigubomis turbinomis.

J.O,Donnellas mano, kad naujos kartos keturių cilindrų varikliai BMW leis dar iki 2015 m. atitikti naujuosius JAV aplinkosauginius reikalavimus. Automobilių gamintojai JAV turės kasmet savo vidutines degalų sąnaudas mažinti po 5%, o 2016 m. modeliams jau bus taikomas nacionalinis standartas, pagal kurį vidutinės degalų sąnaudos neturėtų viršyti 6,6 ltr./100 km.

BMW keturių cilindrų dyzelinis variklis

Pasak vadovo, 3 serijos BMW su keturių cilindrų varikliu JAV rinkoje pasirodys iki 2012 m. pavasario. Gamintojas kol kas dar svarsto, ar į JAV rinką tiekti X1, X3 ir 1 serijos modelius su keturių cilindrų jėgainėmis. Europoje keturių cilindrų agregatai yra įprasti ir montuojami į 1, 3 ir 5 serijų modelius bei visureigius X1 ir X3.

Lapkritis 12, 2009   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: