BMW „EfficientDynamics“ leido pagerinti modelių liekamąją vertę

Prieštrejus metus BMW priimtas sprendimas degalų taupymo technologijas, pavadintas „EfficientDynamics“, montuoti kaip standartinę įrangą leido sumažinti gamintojo CO2 emisijos rodiklį ir padidino automobilių liekamąją vertę. BMW grupės tyrimų ir technologijų diegimo padalinio vadovas Klausas Draegeris pastebi, kad dėl „EfficientDynamics“ BMW automobiliai tapo patrauklesni. Pasak jo, dvejus metus naudotų automobilių, aprūpintų „EfficientDynamics“, liekamoji vertė yra gerokai stabilesnė nei tų, kurie neturi šių degalų taupymo technologijų.

BMW 3,0 ltr, benzininis variklis su dviem turbinom (335i)

K.Draegeris taip pat pasidžiaugė, kad į standartinę įrangą įtraukta „EfficientDynamics“ leido sumažinti bendrą gamintojo CO2 emisiją net 29 g/km – nuo 187 g/km iki 158 g/km. Vadovas pastebi, kad tokia pažanga būtų sunkiai įmanoma, jei „EfficientDynamics“ būtų siūloma vien kaip papildoma įranga.

Š iuo metu gatvėmis jau rieda per 1,1 mln. BMW automobilių su „EfficientDynamics“, kuri apima „stop-start“ sistemas, stabdymo metu išsiskiriančios energijos panaudojimo bei kitas technologijas, leidžiančias taupyti degalus ir mažiau teršti aplinką. Anot K.Draegerio, CO2 emisijos yra labai svarbios Prancūzijoje, Portugalijoje ir Airijoje, nes šiose šalyse anglies dvideginio emisija naudojama apskaičiuojant automobiliams taikomus mokesčius. Dėl to BMW pavyko sustiprinti savo pozicijas šiose rinkose.

Pirkėjui atiduodamas milijoninis BMW su “EfficientDynamics”

K.Draegeris žada, kad nepaisant iškilusios būtinybės mažinti kaštus BMW ir toliau daug dėmesio skirs taršos mažinimui. Pasak jo, nepakanka pirkėją sužavėti automobilio išvaizda, nes automobilis tuo pat metu turi būti ir labai efektyvus.

Vasaris 26, 2009   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: