BMW 5 GT: stilingas tarpinis modelis

BMW tikisi, kad 5 serijos GT modelis sudomins stilingo, bet kartu erdvaus ir praktiško automobilio ieškančius pasiturinčius pirkėjus. Š is brangus penkerių durų hečbekas debiutuos rugsėjo mėnesį vyksiančioje Frankfurto automobilių parodoje, o Europos ir JAV dilerių salonus pasieks dar iki metų pabaigos. 5 serijos GT koncepcinė versija buvo pademonstruota Ženevos parodoje kovo mėnesį.

BMW 5 serijos GT

BMW atstovas spaudai pranešė, kad šio modelio kaina prasidės nuo beveik 70 tūkst. eurų (242 tūkst. Lt). Jis neatskleidė planuojamų pardavimų apimčių, tačiau pastebėjo, kad 5 serijos GT bus nišinis modelis. Kaip ir R klasės „Mercedes-Benz“, 5 serijos GT yra orientuotas į pirkėjus, ieškančius dideliu praktiškumu pasižyminčio modelio, tačiau paniškai bijančius žodžio „vienatūris“.

BMW 5 serijos GT

BMW Š iaurės Amerikos padalinio vadovas Jimas O,Donnellas pastebi, kad 5 serijos GT sėkmė daug priklauso nuo to, ar pavyks jį pateikti kaip alternatyvą nišiniam visureigiui X6, o ne kaip utilitarų automobilį. Vadovas mano, kad pagrindinė R klasės „Mercedes-Benz“ nesėkmės priežastis yra pernelyg didelis panašumas į tradicinį vienatūrį, tuo tarpu 5 serijos GT labiau primena sedaną. R klasės „Mercedes-Benz“ nepateisino gamintojo lūkesčių ir kitąmet turėtų būti atnaujintas. Š altiniai praneša, kad jo priekis taps panašus į „Mercedes-Benz“ visureigių.

BMW 5 serijos GT bus praktiškas automobilis

Anot J.O,Donnello, praeitų metų rugsėjį Miunchene 5 serijos GT buvo pademonstruotas dileriams, kurie jį įvertino kaip įvairiapusį automobilį, bet tikrai ne vienatūrį. BMW vadovai tikina, kad šis modelis turi sedano, visureigio ir klasikinio GT bruožų. Sėdynės jame sumontuotos aukščiau nei įprastiniame 5 serijos modelyje, bet žemiau nei X3 visureigyje. Kitaip nei universale ar vienatūryje, čia bagažinė nuo salono atskirta pertvara. Prireikus pervežti didesnį krovinį, galines sėdynes bei pertvarą galima nulenkti, o dvejopai atsidarantis bagažinės dangtis leidžia greičiau įdėti ar išimti nedidelius daiktus. Š is modelis yra sukurtas naujos kartos 5 serijos pagrindu, kuri debiutuos 2010 m.

Liepa 23, 2009   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: